André FANTON : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Fractie van verenigde Europese democraten - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Rassemblement pour la République (Frankrijk)

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie landbouw, visserij en voedselvooreiening
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 21-01-1987 / 07-04-1987 : Commissie landbouw, visserij en Plattelandsontwikkeling
  • 08-04-1987 / 24-07-1989 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie Reglement en verzoekerschriften
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Begrotingscommissie
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie institutionele zaken