Heinrich JÜRGENS : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Liberale en Democratische Fractie - Lid

National parties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Freie Demokratische Partei (Duitsland)

Leden 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Commissie voor de landbouw
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Commissie Reglement en verzoekerschriften
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Commissie voor begrontingscontrole
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatie voor de betrekkingen met de Golfstaten