Stanley P. JOHNSON : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Europese Democratische Fractie - Lid

National parties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Conservative and Unionist Party (Verenigd Koninkrijk)

Ondervoorzitter 

  • 20-07-1979 / 23-11-1983 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming

Leden 

  • 24-10-1979 / 21-01-1982 : Delegatie naar de Gemengde Parlementaire Commissie voor de associatie EEG-Turkije
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Commissie institutionele zaken
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatie naar de Gemengde Commissie Europees Parlement/Parlementaire Vergadering van de Republiek Portugal
  • 24-11-1983 / 23-07-1984 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming