Robert Victor JACKSON : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 08-03-1982 : Europese Democratische Fractie - Lid
  • 09-03-1982 / 10-04-1983 : Europese Democratische Fractie - Lid van het bureau
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Europese Democratische Fractie - Lid

National parties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Conservative and Unionist Party (Verenigd Koninkrijk)

Leden 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Begrotingscommissie
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatie naar de Gemengde Commissie Europees Parlement/Parlementaire Vergadering van de Republiek Portugal