Frédéric JALTON : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 07-03-1980 / 14-09-1981 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 07-03-1980 / 14-09-1981 : Parti socialiste (Frankrijk)

Leden 

  • 13-10-1980 / 14-09-1981 : Commissie jeugd, cultuur, onderwijs, vorlichting en sport
  • 09-02-1981 / 14-09-1981 : Begrotingscommissie