Marc M.J.A. FISCHBACH : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1979 / 23-07-1984 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 19-07-1979 / 23-07-1984 : Parti chrétien social (Luxemburg)

Ondervoorzitter 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Commissie Reglement en verzoekerschriften
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen

Leden 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Juridische Commissie