Mauro FERRI : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 09-12-1979 : Socialistische Fractie - Lid van het bureau
  • 10-12-1979 / 23-07-1984 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Partito socialista democratico italiano (Italië)

Voorzitter 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Juridische Commissie
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Commissie institutionele zaken

Leden 

  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Juridische Commissie
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatie voor de betrekkingen met Joegoslavië