Adam FERGUSSON : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 10-04-1983 : Europese Democratische Fractie - Lid
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Europese Democratische Fractie - Lid van het bureau

National parties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Conservative and Unionist Party (Verenigd Koninkrijk)

Ondervoorzitter 

  • 22-09-1982 / 23-07-1984 : Politieke Commissie

Leden 

  • 20-07-1979 / 21-09-1982 : Politieke Commissie
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatie voor de betrekkingen met de Oosteuropese landen