Willem ALBERS : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Partij van de Arbeid (Nederland)

Leden 

  • 19-07-1979 / 23-07-1984 : Commissie vervoer
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatie voor de betrekkingen met Joegoslavië