Vincent F.M. ANSQUER : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Fractie van Europese democraten voor de vooruitgang - Lid

National parties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Défence des intérêts de la France en Europe (Frankrijk)

Voorzitter 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreb-landen

Leden 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Begrotingscommissie