Gaetano ARFE' : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Partito socialista italiano (Italië)

Leden 

  • 19-07-1979 / 23-07-1984 : Commissie jeugd, cultuur, onderwijs, vorlichting en sport
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatie naar de Gemengde Commissie Europees Parlement/Parlementaire Vergadering van de Republiek Portugal