Mechthild von ALEMANN : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Liberale en Democratische Fractie - Ondervoorzitter

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Freie Demokratische Partei (Duitsland)

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie sociale zaken, werkgelegenheid en arbeidsmilieu
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie vervoer en toerisme
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met Joegoslavië
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Albanië, Bulgarije en Roemenië
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie sociale zaken, werkgelegenheid en arbeidsmilieu
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Albanië, Bulgarije en Roemenië
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Albanië, Bulgarije en Roemenië