Nicolas ALFONSI : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 01-09-1981 / 23-07-1984 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 01-09-1981 / 23-07-1984 : Mouvement des Radicaux de Gauche (Frankrijk)

Leden 

  • 09-03-1982 / 23-07-1984 : Juridische Commissie
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatie voor de betrekkingen met de Oosteuropese landen