Giuliano FERRARA : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Socialistische Fractie - Lid
  • 21-04-1993 / 17-04-1994 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid
  • 18-04-1994 / 11-05-1994 : Niet-ingeschrevenen

National parties 

  • 25-07-1989 / 31-12-1990 : Partito socialista italiano (Italië)
  • 01-01-1991 / 11-05-1994 : Indipendente (Italië)

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de Organisatie van de Verenigde Naties
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Finland
  • 15-01-1992 / 11-05-1994 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 15-05-1992 / 12-06-1992 : Commissie verzoekschriften
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlamentaire Commissie EG-Finland
  • 01-02-1994 / 11-05-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlamentaire Commissie EU-Finland

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 12-10-1990 : Commissie jeugd, cultuur onderwijs, media en sport
  • 26-10-1990 / 14-01-1992 : Politieke Commissie
  • 15-01-1992 / 20-03-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Tsjechoslowakije
  • 15-01-1992 / 11-05-1994 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 27-02-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Joegoslavische Republieken
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de voormalige Joegoslavische Republieken
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Republiek Tsjechië en de Republiek Slowakije
  • 01-02-1994 / 11-05-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de voormalige Joegoslavische Republieken
  • 01-02-1994 / 11-05-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Republiek Tsjechië en de Republiek Slowakije