Zoek

Medewerkers

Soort

Leden

A P Steuerberatungsgesellschaft mbH Betalingsgemachtigden Martina MICHELS Helmut SCHOLZ Gabriele ZIMMER
A QUO S. COOP. MAD Betalingsgemachtigden Marina ALBIOL GUZMÁN Javier COUSO PERMUY
Zine Dajana ABASS ALI Geaccrediteerde medewerkers Janusz KORWIN-MIKKE
ABBAS AND CO Betalingsgemachtigden Amjad BASHIR
ABCD CONSULTANTS Betalingsgemachtigden Emmanuel MAUREL Gilles PARGNEAUX
Mohammed ABDULLAH Dienstverleners Sajjad KARIM
Stephanie ABELA Plaatselijke medewerkers Alfred SANT
Andrea ABONDIO Plaatselijke medewerkers Marco ZANNI
Marta ABOUD BELLAS Geaccrediteerde medewerkers Tania GONZÁLEZ PEÑAS
Christoph ABT Geaccrediteerde medewerkers Karl-Heinz FLORENZ
ACCORD Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Betalingsgemachtigden Zdzisław KRASNODĘBSKI
ACCOUNTANTSKANTOOR G. WOUTERS EN CO Betalingsgemachtigden Lieve WIERINCK
ACCOUNTOR TURKU/PARGAS ex-PRETAX Betalingsgemachtigden Nils TORVALDS
Coline ACH Geaccrediteerde medewerkers Christine REVAULT D'ALLONNES BONNEFOY
Susanne ACKERMANN Plaatselijke medewerkers Christian EHLER
Ioana Catalina ACONSTANTINESEI Geaccrediteerde medewerkers Mihai ŢURCANU
AD OMNIA Dienstverleners Iveta GRIGULE
Biborka ADAM Geaccrediteerde medewerkers Ádám KÓSA
ADAMEC AUDIT S.R.O. Betalingsgemachtigden Miroslav POCHE Stanislav POLČÁK Michaela ŠOJDROVÁ Pavel SVOBODA Tomáš ZDECHOVSKÝ
Tomas ADAMEC Stagiairs Lidia Joanna GERINGER de OEDENBERG
Christopher ADAMS Plaatselijke medewerkers (groep) Nigel FARAGE Raymond FINCH
Patrick Antony ADAMS Geaccrediteerde medewerkers Syed KAMALL
Anna Dorota ADAMSKA - PELESZ Plaatselijke medewerkers Urszula KRUPA
Despoina ADAVALOGLOU Plaatselijke medewerkers Sotirios ZARIANOPOULOS
Matteo ADDUCI Geaccrediteerde medewerkers Brando BENIFEI
ADIE TECHNICS Dienstverleners Jean-Paul DENANOT
Marjana Adomeit Plaatselijke medewerkers Jens GIESEKE
ADP-AUDIT, DANE, PORADENSTVO, S.R.O. Betalingsgemachtigden Eduard KUKAN Ivan ŠTEFANEC
ADV. CARSTEN KISTEIN APS Betalingsgemachtigden Margrete AUKEN
ADVOCATENKANTOOR FILIP VAN BERGEN Dienstverleners Mark DEMESMAEKER
Ana Cristina AFONSO LEITAO Geaccrediteerde medewerkers Ana GOMES
Ameyovi AGBEMAVOR Geaccrediteerde medewerkers Maurice PONGA
Karl AGIUS Geaccrediteerde medewerkers Therese COMODINI CACHIA
AGL WIRTSCHAFTSTREUHAND UND STEUERBERATUNG Betalingsgemachtigden Karoline GRASWANDER-HAINZ Karin KADENBACH Evelyn REGNER Josef WEIDENHOLZER
AGL WIRTSCHAFTSTREUHAND UND STEUERBERATUNG Betalingsgemachtigden (groep) Eugen FREUND Karoline GRASWANDER-HAINZ Karin KADENBACH Evelyn REGNER Josef WEIDENHOLZER
Matteo AGNOLETTO Plaatselijke medewerkers Renata BRIANO
AGRAR EUROPA kft. Dienstverleners György HÖLVÉNYI
Amanda AHALL Geaccrediteerde medewerkers Malin BJÖRK
Soma AHMAD Stagiairs Josef WEIDENHOLZER
Yumgyul AHMEDOVA Plaatselijke medewerkers Filiz HYUSMENOVA
AI COMSYS SRL Dienstverleners Doru-Claudian FRUNZULICĂ
Giovanni ALBANI Betalingsgemachtigden Damiano ZOFFOLI
Sarah Maria ALBER Geaccrediteerde medewerkers Ingeborg GRÄSSLE
Pilar ALBERT SANCHEZ Geaccrediteerde medewerkers Santiago FISAS AYXELÀ
Elena ALBERTI Plaatselijke medewerkers Fulvio MARTUSCIELLO
Evelien ALBLAS Geaccrediteerde medewerkers Cora van NIEUWENHUIZEN
Jelena ALEKSIC Plaatselijke medewerkers Ivo VAJGL
Nevena ALEKSIEVA Plaatselijke medewerkers Sergei STANISHEV
Egidijus ALEKSONIS Plaatselijke medewerkers Laima Liucija ANDRIKIENĖ
Loredana-Gabriela Alexandru Geaccrediteerde medewerkers Sorin MOISĂ
Ruxandra-Alina ALEXE Plaatselijke medewerkers Daciana Octavia SÂRBU
Anel ALJICEVIC Stagiairs Jasenko SELIMOVIC
Zooula ALKIVIADI Plaatselijke medewerkers Demetris PAPADAKIS
All Profit Business & Co s.c. Betalingsgemachtigden Danuta JAZŁOWIECKA
John ALLEN Plaatselijke medewerkers Tim AKER
Julie Anne ALLISON Plaatselijke medewerkers Derek VAUGHAN
ALLROUND SERVICE GmbH Betalingsgemachtigden Udo VOIGT
Par Rikard ALLVIN Plaatselijke medewerkers Max ANDERSSON
Lajos ALMASI Plaatselijke medewerkers Krisztina MORVAI
Andrea ALMEIDA CORDERO Geaccrediteerde medewerkers Mariya GABRIEL
Nagore ALMENA ARBEO Geaccrediteerde medewerkers Pilar del CASTILLO VERA
ALMOND TREE s.r.l. Dienstverleners Rosa D'AMATO
ALPHA INFO Dienstverleners Dubravka ŠUICA
Laure ALTEIRAC Geaccrediteerde medewerkers Michèle ALLIOT-MARIE
Marie ALTER Geaccrediteerde medewerkers Gesine MEISSNER
Nicholas James ALTHAM Geaccrediteerde medewerkers Jacqueline FOSTER
Giancarlo ALTIERI Geaccrediteerde medewerkers (groep) Andrea COZZOLINO Roberto GUALTIERI
Jon ALTOLAGIRRE ASKASIBAR Geaccrediteerde medewerkers Josu JUARISTI ABAUNZ
ALTONEO Conseil Betalingsgemachtigden Jean ARTHUIS
Magali ALTOUNIAN Geaccrediteerde medewerkers Françoise GROSSETÊTE
Victor Luis ALVAREZ MARTINEZ Plaatselijke medewerkers Estefanía TORRES MARTÍNEZ
Joana ALVES Stagiairs José Inácio FARIA
JOSE ALBERTO ALVES PEREIRA Geaccrediteerde medewerkers (groep) Francisco ASSIS Ana GOMES Liliana RODRIGUES Maria João RODRIGUES Manuel dos SANTOS Ricardo SERRÃO SANTOS Pedro SILVA PEREIRA Carlos ZORRINHO
Giuseppe ALVIGGI Stagiairs Andrea COZZOLINO
Antonella ALVISINI Geaccrediteerde medewerkers Paolo DE CASTRO
AM ASPECT OOD Betalingsgemachtigden Eva PAUNOVA
Maria Do Rosario Henriques AMADOR Plaatselijke medewerkers João PIMENTA LOPES
Hakan AMASYALI Geaccrediteerde medewerkers Filiz HYUSMENOVA
AMATI&GATTEI Studio associato dott.comm Betalingsgemachtigden Marco AFFRONTE
Jean Etienne Marie Patrick AMAUDRIC DU CHAFFAUT Geaccrediteerde medewerkers Angélique DELAHAYE
Benedetta AMBROGETTI Plaatselijke medewerkers Simona BONAFÈ
AMERICAN CENTER ICS Dienstverleners Joëlle MÉLIN
Justyna AMKO Ameljan-Kowalska Dienstverleners Kazimierz Michał UJAZDOWSKI
Filomena AMOR MERINO Plaatselijke medewerkers (groep) Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA Inés AYALA SENDER José BLANCO LÓPEZ Soledad CABEZÓN RUIZ Jonás FERNÁNDEZ Iratxe GARCÍA PÉREZ Eider GARDIAZABAL RUBIAL Enrique GUERRERO SALOM Sergio GUTIÉRREZ PRIETO Ramón JÁUREGUI ATONDO Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR Inmaculada RODRÍGUEZ-PIÑERO FERNÁNDEZ Elena VALENCIANO
Aliz-Timea ANDERCO Plaatselijke medewerkers Csaba SÓGOR
Michel Vincent ANDERLINI Geaccrediteerde medewerkers Jasenko SELIMOVIC
Henrik Bang ANDERSEN Geaccrediteerde medewerkers Rina Ronja KARI
Jens ANDERSEN Plaatselijke medewerkers Margrete AUKEN
Martin ANDERSSON Geaccrediteerde medewerkers Fredrick FEDERLEY
Karen Louise Anderton Plaatselijke medewerkers Keith TAYLOR
Armen ANDONIAN Geaccrediteerde medewerkers Nirj DEVA
Beatriz ANDRADE Stagiairs Sofia RIBEIRO
Guenter ANDRAE Plaatselijke medewerkers Peter JAHR
Marton ANDRASSY Geaccrediteerde medewerkers Tamás DEUTSCH
Elsa Andreadou Geaccrediteerde medewerkers Kostas CHRYSOGONOS
Nikolay ANDREEV Geaccrediteerde medewerkers Nikolay BAREKOV
Nikolay ANDREEV Plaatselijke medewerkers Mariya GABRIEL
Elka Andreeva Plaatselijke medewerkers Nikolay BAREKOV
Magdalina ANDREEVA Geaccrediteerde medewerkers Nikolay BAREKOV
Sabina Andrei Stagiairs Claudia ȚAPARDEL
Francesko ANDREJA Stagiairs Ivan JAKOVČIĆ
Luis Ignacio ANDREU PALOMARES Plaatselijke medewerkers Florent MARCELLESI
Mieke ANDRIESE Geaccrediteerde medewerkers Marcel de GRAAFF
Martina ANDRIJEVIC Stagiairs Marijana PETIR
Adriana-Roxana ANDRONIC Geaccrediteerde medewerkers Damian DRĂGHICI
Artur ANDRYSIAK Dienstverleners Jarosław KALINOWSKI
Perrine ANDRZEJEWSKI Geaccrediteerde medewerkers Gilles PARGNEAUX
Anabel ANDUJAR VAZQUEZ Geaccrediteerde medewerkers Francisco José MILLÁN MON
Luca ANGELANTONI Geaccrediteerde medewerkers Lara COMI
Eleftheria ANGELI Stagiairs Dimitrios PAPADIMOULIS
Martina ANGELINI Geaccrediteerde medewerkers Rosa D'AMATO
MITKO ANGELOV Geaccrediteerde medewerkers Svetoslav Hristov MALINOV
Daniel ANGER Plaatselijke medewerkers Arne LIETZ
Ioan Mircea Anghel Plaatselijke medewerkers Emilian PAVEL
Raluca ANGHEL Geaccrediteerde medewerkers Emilian PAVEL
Adina-Maria ANGHELACHE Stagiairs Andi CRISTEA
Elena ANGHELINI Plaatselijke medewerkers Claudiu Ciprian TĂNĂSESCU
Pieyre Alexandre ANGLADE Geaccrediteerde medewerkers Pavel TELIČKA
Dario ANNOSCIA Geaccrediteerde medewerkers Alfred SANT
Konstantina ANTHI Geaccrediteerde medewerkers Eva KAILI
ANTHONY RJ WALKER IT SERVICES Dienstverleners Jill SEYMOUR
Stephanie ANTOINE-JACQUEMARD Geaccrediteerde medewerkers Frank ENGEL
Desislava ANTONOVA Plaatselijke medewerkers Svetoslav Hristov MALINOV
Marina ANTONOVA Geaccrediteerde medewerkers Andrey NOVAKOV
Russell Thomas ANTRAM Plaatselijke medewerkers Seb DANCE
Saara ANTTINEN Geaccrediteerde medewerkers Liisa JAAKONSAARI
Vytautas ANUZIS Plaatselijke medewerkers Valentinas MAZURONIS
Karine AOUADJ Plaatselijke medewerkers Marielle de SARNEZ
Javier APARICIO RUBIO Geaccrediteerde medewerkers Beatriz BECERRA BASTERRECHEA
Erik APEL Geaccrediteerde medewerkers Bodil VALERO
Ana Cristina Apolinario Delgado Geaccrediteerde medewerkers António MARINHO E PINTO
Danai APOSTOLIDOU Geaccrediteerde medewerkers Notis MARIAS
APS STEUERBERATER Betalingsgemachtigden Sylvia-Yvonne KAUFMANN Jo LEINEN Arne LIETZ Susanne MELIOR
APSIS AUDIT Betalingsgemachtigden Marielle de SARNEZ Nathalie GRIESBECK Robert ROCHEFORT
AQUILONIS d.o.o Dienstverleners Davor ŠKRLEC
Maximilian Marcello Horst ARACENA Geaccrediteerde medewerkers Franz OBERMAYR
Gergely Laszlo ARATO Geaccrediteerde medewerkers Péter NIEDERMÜLLER
Daniel Filipe ARAUJO CASTRO NEVES Geaccrediteerde medewerkers Paulo RANGEL
Aroa ARAUZO PEREZ Plaatselijke medewerkers Javi LÓPEZ
ARC RESEARCH7CONSULTANCY Dienstverleners Therese COMODINI CACHIA
ARCOLYS Dienstverleners Michèle ALLIOT-MARIE
ARCTICSERVUS Dienstverleners Eleni THEOCHAROUS
Monica ARENAS Plaatselijke medewerkers Louis MICHEL
Maxime ARGENTIN Plaatselijke medewerkers Nicolas BAY
Mihaela ARGIROVA Plaatselijke medewerkers Andrey KOVATCHEV
Ida Aringer Stagiairs Karin KADENBACH
Cristina Maria ARION Geaccrediteerde medewerkers Cristian Dan PREDA
ARISTON Dienstverleners Miroslav POCHE
Antonino ARLACCHI Geaccrediteerde medewerkers Ivo VAJGL
Mark ARLESTRAND Geaccrediteerde medewerkers Jasenko SELIMOVIC
Justine ARNAUD Plaatselijke medewerkers Michèle RIVASI
Pierre-Yvain ARNAUD Plaatselijke medewerkers Guillaume BALAS
Isaac Nathan Esther ARNOUD Geaccrediteerde medewerkers Nadine MORANO
Christian ARON Plaatselijke medewerkers Angelika NIEBLER
Miguel Xavier ARTETA ARILLA Plaatselijke medewerkers Maite PAGAZAURTUNDÚA RUIZ
ARTS MEDIA Dienstverleners Raffaele FITTO
Artsylvania Media Srl Dienstverleners Daniel BUDA
Cecilia ARVEDI Geaccrediteerde medewerkers Daniela AIUTO
Maria Maijastiina ARVOLA Geaccrediteerde medewerkers Petri SARVAMAA
ASAT CONSULTING (EX TAX ADVISORY & CONSULTING SRL) Betalingsgemachtigden Adina-Ioana VĂLEAN
ASD - OIKONOMIKOI SYMVOYLOI Betalingsgemachtigden Eva KAILI
Antoaneta ASENOVA Geaccrediteerde medewerkers Filiz HYUSMENOVA
Asenia ASENOVA Plaatselijke medewerkers Nikolay BAREKOV
ASHTON KCJ Dienstverleners Vicky FORD
ASIANAJOTOIMISTO FERENDA OY Betalingsgemachtigden Pirkko RUOHONEN-LERNER Hannu TAKKULA
Alise ASKINEZERE Geaccrediteerde medewerkers Catherine STIHLER
ASOCIATIA DEMOCRATIE, DIALOG, CIVILIZATIE Dienstverleners Monica MACOVEI
Andre ASSARSSON Plaatselijke medewerkers Gunnar HÖKMARK
ASSOCIATION DES DEPUTES EUROPEENS PCF Betalingsgemachtigden Patrick LE HYARIC
ASSOCIATION OF SLOW FOOD CONVIVIA IN BULGARIA Dienstverleners Momchil NEKOV
ASTRA REFIZ D.O.O. Betalingsgemachtigden Tonino PICULA Davor ŠKRLEC
Christina ATALAY (WEBER) Plaatselijke medewerkers Peter SIMON
Magdalena Zhivkova Atanasova Plaatselijke medewerkers Nikolay BAREKOV
Tsvetelina ATANASOVA Plaatselijke medewerkers Georgi PIRINSKI
Georgios ATHANASIADIS Geaccrediteerde medewerkers Theodoros ZAGORAKIS
Stephen Bryan ATKINSON Geaccrediteerde medewerkers James CARVER
Andro ATLAGA Geaccrediteerde medewerkers Ivica TOLIĆ
Dimitrios Atreidis Plaatselijke medewerkers Theodoros ZAGORAKIS
Sophie ATTUIL Geaccrediteerde medewerkers Sylvie GUILLAUME
Maximilian ATTWENGER Stagiairs Paul RÜBIG
Jean-Gabriel AUDEBERT-LAS ROCHAS Geaccrediteerde medewerkers Dominique RIQUET
AUDECA Betalingsgemachtigden Guillaume BALAS Isabelle THOMAS
Patrice AUDIBERT Geaccrediteerde medewerkers Frédérique RIES
AUDIT CONSEIL EXPERTISE - Guy Castinel Betalingsgemachtigden Renaud MUSELIER
AUDITAX Betalingsgemachtigden Vladimír MAŇKA Boris ZALA
AUDITCONSULTING EOOD Betalingsgemachtigden Mariya GABRIEL
AUDITRIUSMAD AUDITORIA E CONSULTORIA LDA Betalingsgemachtigden Liliana RODRIGUES
Aurelia Serena Auerbacher Geaccrediteerde medewerkers Siegfried MUREŞAN
Claas AUGNER Dienstverleners Martin SONNEBORN
Elisabeth AUGUSTIN Plaatselijke medewerkers Kerstin WESTPHAL
James Frederick AULIFFE Geaccrediteerde medewerkers Richard ASHWORTH
Crawford Roy Martin AUSTIN Geaccrediteerde medewerkers Steven WOOLFE
AUTOTAKSI PSALTIROV ROMAN S.P. Dienstverleners Romana TOMC
David AVILA Betalingsgemachtigden Marisa MATIAS
AVILA Spolka z ograniczona odpowiedzialnosci Betalingsgemachtigden Zdzisław KRASNODĘBSKI
Manuel AVRAMESCU Geaccrediteerde medewerkers Ramona Nicole MĂNESCU
Florin Alin AXIN Plaatselijke medewerkers Doru-Claudian FRUNZULICĂ
Lydia AXTMANN Plaatselijke medewerkers Beatrix von STORCH
Sophie Alexandra AYLMER Geaccrediteerde medewerkers Keith TAYLOR
Cirilo Andre AZEVEDO DA COSTA Dienstverleners Paulo RANGEL
Linda AZIZ Geaccrediteerde medewerkers Cecilia WIKSTRÖM
AZUKEN LTD Betalingsgemachtigden Ilhan KYUCHYUK
Claire Azzopardi Plaatselijke medewerkers Miriam DALLI
Nicholas Azzopardi Plaatselijke medewerkers David CASA
Anissa AZZOUG Plaatselijke medewerkers Christine REVAULT D'ALLONNES BONNEFOY

Geaccrediteerde medewerkers hebben hun standplaats in een van de drie vergaderplaatsen van het Europees Parlement (Brussel, Luxemburg of Straatsburg); zij hebben een arbeidsovereenkomst naar Europees recht, die rechtstreeks met het Parlement wordt gesloten. Plaatselijke medewerkers hebben hun standplaats in een van de lidstaten van de EU; zij hebben een privaatrechtelijke arbeidsovereenkomst of dienstverleningsovereenkomst naar nationaal recht, die rechtstreeks met het lid wordt gesloten. EP-leden kunnen ook stagiairs aannemen in de kantoren van het Parlement of in de lidstaten.
Nadere informatie vindt u in de Bepalingen betreffende het personeel.