Zoek

Medewerkers

Soort

Leden

A P Steuerberatungsgesellschaft mbH Betalingsgemachtigden Martina MICHELS Helmut SCHOLZ Gabriele ZIMMER
A QUO S. COOP. MAD Betalingsgemachtigden Marina ALBIOL GUZMÁN Javier COUSO PERMUY
Jens Gustav AAGERUP JENSEN Plaatselijke medewerkers (groep) Ole CHRISTENSEN Jeppe KOFOD Christel SCHALDEMOSE
ABBAS AND CO Betalingsgemachtigden Amjad BASHIR
Hameed Shah ABBASI Plaatselijke medewerkers Amjad BASHIR
ABCD CONSULTANTS Betalingsgemachtigden Gilles PARGNEAUX
Fleur ABELA Geaccrediteerde medewerkers Marlene MIZZI
Andrea ABONDIO Dienstverleners Marco ZANNI
Marta ABOUD BELLAS Geaccrediteerde medewerkers Tania GONZÁLEZ PEÑAS
Kaoutar ABOUSMIR Geaccrediteerde medewerkers Sajjad KARIM
Miryam ABRAHAM Stagiairs Markus FERBER
Jose Ruben ABREU DE CASTRO Geaccrediteerde medewerkers Liliana RODRIGUES
Christoph ABT Geaccrediteerde medewerkers Karl-Heinz FLORENZ
ACCOUNTANTSKANTOOR G WOUTERS & CO BVBA Betalingsgemachtigden Hilde VAUTMANS
ACCOUNTANTSKANTOOR G. WOUTERS EN CO Betalingsgemachtigden Lieve WIERINCK
ACCOUNTOR TURKU/PARGAS ex-PRETAX Betalingsgemachtigden Nils TORVALDS
Coline ACH Geaccrediteerde medewerkers Christine REVAULT D'ALLONNES BONNEFOY
Ioana Catalina ACONSTANTINESEI Geaccrediteerde medewerkers Mihai ŢURCANU
AD OMNIA Dienstverleners Iveta GRIGULE-PĒTERSE
Biborka ADAM Geaccrediteerde medewerkers Ádám KÓSA
ADAMEC AUDIT S.R.O. Betalingsgemachtigden Miroslav POCHE Stanislav POLČÁK Michaela ŠOJDROVÁ Pavel SVOBODA Tomáš ZDECHOVSKÝ
Tomas ADAMEC Geaccrediteerde medewerkers Lidia Joanna GERINGER de OEDENBERG
Sarah ADAMER Stagiairs Angelika MLINAR
Polykarpos ADAMIDIS Geaccrediteerde medewerkers Manolis KEFALOGIANNIS
Christopher ADAMS Plaatselijke medewerkers (groep) Nigel FARAGE Raymond FINCH
Patrick Antony ADAMS Geaccrediteerde medewerkers Syed KAMALL
Anna Dorota ADAMSKA - PELESZ Plaatselijke medewerkers Urszula KRUPA
Francesca ADAMU Stagiairs Salvatore CICU
Despoina ADAVALOGLOU Plaatselijke medewerkers Sotirios ZARIANOPOULOS
Matteo ADDUCI Geaccrediteerde medewerkers Brando BENIFEI
ADIE-Agenzia d'informazione Europea Dienstverleners David BORRELLI
ADP-AUDIT, DANE, PORADENSTVO, S.R.O. Betalingsgemachtigden Eduard KUKAN Ivan ŠTEFANEC
ADV. CARSTEN KISTEIN APS Betalingsgemachtigden Margrete AUKEN
ADVANTAGE ITALIA S.R.L. Dienstverleners Marco ZULLO
Yves AERTS Plaatselijke medewerkers Hugues BAYET
Nicolas Albert Daniel AFFLATET Geaccrediteerde medewerkers Bernd LUCKE
Ana Cristina AFONSO LEITAO Geaccrediteerde medewerkers António MARINHO E PINTO
AG. CED SRL Betalingsgemachtigden Marco AFFRONTE
Ameyovi AGBEMAVOR Geaccrediteerde medewerkers Maurice PONGA
AGENCE FAUBOURG Dienstverleners Emmanuel MAUREL
AGENZIA DI STAMPA ITALPRESS SRL Dienstverleners Caterina CHINNICI
Karl AGIUS Geaccrediteerde medewerkers Francis ZAMMIT DIMECH
AGL WIRTSCHAFTSTREUHAND UND STEUERBERATUNG Betalingsgemachtigden Karoline GRASWANDER-HAINZ Karin KADENBACH Evelyn REGNER Josef WEIDENHOLZER
AGL WIRTSCHAFTSTREUHAND UND STEUERBERATUNG Betalingsgemachtigden (groep) Eugen FREUND Karoline GRASWANDER-HAINZ Karin KADENBACH Evelyn REGNER Josef WEIDENHOLZER
Matteo AGNOLETTO Plaatselijke medewerkers Renata BRIANO
Andreia AGUIAR CRUZ DA SILVA Geaccrediteerde medewerkers José Inácio FARIA
Yumgyul AHMEDOVA Plaatselijke medewerkers Filiz HYUSMENOVA
Jan Mikael AINALI Geaccrediteerde medewerkers Max ANDERSSON
AITNET - Tomasz Bystrowski Dienstverleners Róża Gräfin von THUN UND HOHENSTEIN
Sevdzhan AKIF Plaatselijke medewerkers Ilhan KYUCHYUK
Valeriya AKSENOVA Stagiairs Iveta GRIGULE-PĒTERSE
Iina Maari Inkeri ALANKO Geaccrediteerde medewerkers Sirpa PIETIKÄINEN
Giovanni ALBANI Betalingsgemachtigden Damiano ZOFFOLI
Betuel ALBAYRAK Geaccrediteerde medewerkers Matthijs van MILTENBURG
Sarah Maria ALBER Geaccrediteerde medewerkers Ingeborg GRÄSSLE
Marco ALBERS Plaatselijke medewerkers Bernd LANGE
Josep Maria ALBERT DE PACO Plaatselijke medewerkers María Teresa GIMÉNEZ BARBAT
Pilar ALBERT SANCHEZ Geaccrediteerde medewerkers Santiago FISAS AYXELÀ
Isanna ALBERTI Dienstverleners Paolo DE CASTRO
Jelena ALEKSIC Plaatselijke medewerkers Ivo VAJGL
Nevena ALEKSIEVA Plaatselijke medewerkers Sergei STANISHEV
Miglė Alenčikaitė Geaccrediteerde medewerkers Antanas GUOGA
Ruxandra-Alina ALEXE Plaatselijke medewerkers Daciana Octavia SÂRBU
Ezihana ALI Stagiairs Josef WEIDENHOLZER
Andrea ALIVERTI Dienstverleners Lara COMI
Zooula ALKIVIADI Plaatselijke medewerkers Demetris PAPADAKIS
All Profit Business & Co s.c. Betalingsgemachtigden Danuta JAZŁOWIECKA
Connor ALLEN Stagiairs Sajjad KARIM
John ALLEN Plaatselijke medewerkers Tim AKER
ALLOTT AND ASSOCIATES LIMITED Dienstverleners John PROCTER
ALLROUND SERVICE GmbH Betalingsgemachtigden Udo VOIGT
Par Rikard ALLVIN Plaatselijke medewerkers Max ANDERSSON
Lajos ALMASI Plaatselijke medewerkers Krisztina MORVAI
Nagore ALMENA ARBEO Geaccrediteerde medewerkers Pilar del CASTILLO VERA
ALMOND TREE s.r.l. Dienstverleners Rosa D'AMATO
ALPHA ACCOUNTING AND CONSULTING SA Betalingsgemachtigden Maria SPYRAKI
Laure ALTEIRAC Geaccrediteerde medewerkers Michèle ALLIOT-MARIE
Matteo ALTENBURGER Stagiairs Othmar KARAS
Marie Katharina ALTER Geaccrediteerde medewerkers Gesine MEISSNER
Giancarlo ALTIERI Geaccrediteerde medewerkers (groep) Andrea COZZOLINO Roberto GUALTIERI
Pierre-Edouard Tamatoa ALTIERI Geaccrediteerde medewerkers Renaud MUSELIER
Jon ALTOLAGIRRE ASKASIBAR Plaatselijke medewerkers Ana MIRANDA
ALTONEO Conseil Betalingsgemachtigden Jean ARTHUIS
Magali ALTOUNIAN Geaccrediteerde medewerkers Françoise GROSSETÊTE
Victor Luis ALVAREZ MARTINEZ Plaatselijke medewerkers Estefanía TORRES MARTÍNEZ
JOSE ALBERTO ALVES PEREIRA Geaccrediteerde medewerkers (groep) Francisco ASSIS Ana GOMES Liliana RODRIGUES Maria João RODRIGUES Manuel dos SANTOS Ricardo SERRÃO SANTOS Pedro SILVA PEREIRA Carlos ZORRINHO
Antonella ALVISINI Geaccrediteerde medewerkers Paolo DE CASTRO
AM ASPECT OOD Betalingsgemachtigden Eva MAYDELL
Maria Do Rosario Henriques AMADOR Plaatselijke medewerkers João PIMENTA LOPES
Hakan AMASYALI Geaccrediteerde medewerkers Filiz HYUSMENOVA
Santa AMATO Plaatselijke medewerkers Salvatore CICU
Jean Etienne Marie Patrick AMAUDRIC DU CHAFFAUT Geaccrediteerde medewerkers Angélique DELAHAYE
Benedetta AMBROGETTI Plaatselijke medewerkers Simona BONAFÈ
Marlena Agnieszka AMBROZIK Plaatselijke medewerkers Urszula KRUPA
Justyna AMKO Ameljan-Kowalska Dienstverleners Kazimierz Michał UJAZDOWSKI
Filomena AMOR MERINO Plaatselijke medewerkers (groep) Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA Inés AYALA SENDER José BLANCO LÓPEZ Soledad CABEZÓN RUIZ Jonás FERNÁNDEZ Iratxe GARCÍA PÉREZ Eider GARDIAZABAL RUBIAL Enrique GUERRERO SALOM Sergio GUTIÉRREZ PRIETO Ramón JÁUREGUI ATONDO Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR Inmaculada RODRÍGUEZ-PIÑERO FERNÁNDEZ Elena VALENCIANO
Alexandre AMRANE Plaatselijke medewerkers Franck PROUST
Michel Vincent ANDERLINI Geaccrediteerde medewerkers Jasenko SELIMOVIC
Jens ANDERSEN Plaatselijke medewerkers Margrete AUKEN
Martin ANDERSEN Geaccrediteerde medewerkers (groep) Ole CHRISTENSEN Jeppe KOFOD Christel SCHALDEMOSE
Mikkel Bang Andersen Geaccrediteerde medewerkers (groep) Ole CHRISTENSEN Jeppe KOFOD Christel SCHALDEMOSE
Mikkel Mejling ANDERSEN Geaccrediteerde medewerkers (groep) Ole CHRISTENSEN Jeppe KOFOD Christel SCHALDEMOSE
Pernille Skou ANDERSEN Stagiairs Christel SCHALDEMOSE
Linn ANDERSSON Stagiairs Malin BJÖRK
Martin ANDERSSON Geaccrediteerde medewerkers Fredrick FEDERLEY
Olivia Jeanna Beatrice ANDERSSON Geaccrediteerde medewerkers Gunnar HÖKMARK
Karen Louise Anderton Plaatselijke medewerkers Keith TAYLOR
Eszter Helga ANDITS Geaccrediteerde medewerkers Lívia JÁRÓKA
Guenter ANDRAE Plaatselijke medewerkers Peter JAHR
Marton ANDRASSY Geaccrediteerde medewerkers Tamás DEUTSCH
Elsa Andreadou Geaccrediteerde medewerkers Kostas CHRYSOGONOS
Nikolay ANDREEV Geaccrediteerde medewerkers Nikolay BAREKOV
Magdalina ANDREEVA Geaccrediteerde medewerkers Nikolay BAREKOV
Luis Ignacio ANDREU PALOMARES Plaatselijke medewerkers Florent MARCELLESI
MIEKE ANDRIESE Geaccrediteerde medewerkers Marcel de GRAAFF
Adriana-Roxana ANDRONIC Geaccrediteerde medewerkers Damian DRĂGHICI
Marzena ANDRYCHOWICZ-GREGORCZYK Plaatselijke medewerkers Stanisław ŻÓŁTEK
Artur ANDRYSIAK Dienstverleners Jarosław KALINOWSKI
Perrine ANDRZEJEWSKI Geaccrediteerde medewerkers Gilles PARGNEAUX
Anabel ANDUJAR VAZQUEZ Geaccrediteerde medewerkers Francisco José MILLÁN MON
Matteo ANGELI Dienstverleners Herbert DORFMANN
Kiril ANGELOV Plaatselijke medewerkers Nikolay BAREKOV
MITKO ANGELOV Geaccrediteerde medewerkers Svetoslav Hristov MALINOV
Daniel ANGER Plaatselijke medewerkers Arne LIETZ
Ioan Mircea Anghel Plaatselijke medewerkers Emilian PAVEL
Raluca ANGHEL Geaccrediteerde medewerkers Emilian PAVEL
Elena ANGHELINI Plaatselijke medewerkers Claudiu Ciprian TĂNĂSESCU
Dario ANNOSCIA Geaccrediteerde medewerkers Alfred SANT
Konstantina ANTHI Geaccrediteerde medewerkers Eva KAILI
Andrei-Tiberius ANTOHI Plaatselijke medewerkers Dan NICA
Stephanie ANTOINE-JACQUEMARD Geaccrediteerde medewerkers Frank ENGEL
Michela ANTONIOLI Plaatselijke medewerkers Massimiliano SALINI
Desislava ANTONOVA Plaatselijke medewerkers Svetoslav Hristov MALINOV
Marina ANTONOVA Geaccrediteerde medewerkers Andrey NOVAKOV
Sebastian ANTRAK Plaatselijke medewerkers Marcus PRETZELL
Saara ANTTINEN Geaccrediteerde medewerkers Liisa JAAKONSAARI
Vytautas ANUZIS Plaatselijke medewerkers Valentinas MAZURONIS
Erik APEL Plaatselijke medewerkers Bodil VALERO
Ana Cristina Apolinario Delgado Geaccrediteerde medewerkers António MARINHO E PINTO
APOSTOLOWIE OPINII SP Z.O.O. Dienstverleners Michał BONI
APOSTROF MEDIA SRL Dienstverleners Maria GRAPINI
APS STEUERBERATER Betalingsgemachtigden Sylvia-Yvonne KAUFMANN Jo LEINEN Arne LIETZ Susanne MELIOR
APSIS AUDIT Betalingsgemachtigden Nathalie GRIESBECK Robert ROCHEFORT
Michael AQUILINA Plaatselijke medewerkers Francis ZAMMIT DIMECH
AQUILONIS d.o.o Dienstverleners Davor ŠKRLEC
Victoria ARABADJIEVA Stagiairs Peter JAHR
Maximilian Marcello Horst ARACENA Geaccrediteerde medewerkers Franz OBERMAYR
David ARANDA MUROS Plaatselijke medewerkers Maria Lidia SENRA RODRÍGUEZ
Daniel Filipe ARAUJO CASTRO NEVES Geaccrediteerde medewerkers Paulo RANGEL
Nuno Filipe ARAUJO DE ALMEIDA DE ECA GUIMARAES Geaccrediteerde medewerkers Maria João RODRIGUES
Stefano ARCAMONE Geaccrediteerde medewerkers Giuseppe FERRANDINO
ARCOLYS Dienstverleners Michèle ALLIOT-MARIE
Henrieta Costina ARDELEAN Plaatselijke medewerkers Daniel BUDA
Monica ARENAS Plaatselijke medewerkers Louis MICHEL
Maxime ARGENTIN Plaatselijke medewerkers Nicolas BAY
Cristina Maria ARION Geaccrediteerde medewerkers Cristian Dan PREDA
Joseph Andrew ARKLEY Plaatselijke medewerkers William (The Earl of) DARTMOUTH
Antonino ARLACCHI Geaccrediteerde medewerkers Ivo VAJGL
ARLANDO Muveszeti Kft. Dienstverleners Lívia JÁRÓKA
Robert Andrew ARMSTRONG Stagiairs Daniel HANNAN
Pierre-Yvain ARNAUD Plaatselijke medewerkers Guillaume BALAS
Felix ARNOLD Stagiairs Martin HÄUSLING
Christian ARON Plaatselijke medewerkers Angelika NIEBLER
Borna ARSOV Stagiairs Ivica TOLIĆ
Miguel Xavier ARTETA ARILLA Plaatselijke medewerkers Maite PAGAZAURTUNDÚA RUIZ
Artsylvania Media Srl Dienstverleners Daniel BUDA
Cecilia ARVEDI Geaccrediteerde medewerkers Daniela AIUTO
ASACOS Dienstverleners Silvia COSTA
ASAT CONSULTING (EX TAX ADVISORY & CONSULTING SRL) Betalingsgemachtigden Adina-Ioana VĂLEAN
Antoaneta ASENOVA Geaccrediteerde medewerkers Filiz HYUSMENOVA
Asenia ASENOVA Plaatselijke medewerkers Nikolay BAREKOV
ASIANAJOTOIMISTO FERENDA NORDEN OY Betalingsgemachtigden Elsi KATAINEN Pirkko RUOHONEN-LERNER
ASIMMETRIE Dienstverleners Marco ZANNI
Alise ASKINEZERE Geaccrediteerde medewerkers Catherine STIHLER
ASOCIATIA DEMOCRATIE, DIALOG, CIVILIZATIE Dienstverleners Monica MACOVEI
Rayan ASSAF Stagiairs Peter KOUROUMBASHEV
Andre ASSARSSON Plaatselijke medewerkers Gunnar HÖKMARK
ASSOCIATION DES DEPUTES EUROPEENS Betalingsgemachtigden Marie-Pierre VIEU
ASSOCIATION DES DEPUTES EUROPEENS PCF Betalingsgemachtigden Patrick LE HYARIC
ASSOCIATION ZEA Dienstverleners José BOVÉ Michèle RIVASI
Karl-Hadrien ASTIE Plaatselijke medewerkers (groep) Angélique DELAHAYE Brice HORTEFEUX
Lorenzo ASTOLFI Plaatselijke medewerkers Danilo Oscar LANCINI
ASTRA REFIZ D.O.O. Betalingsgemachtigden Tonino PICULA Davor ŠKRLEC
Magdalena Zhivkova Atanasova Plaatselijke medewerkers Nikolay BAREKOV
Tsvetelina ATANASOVA Plaatselijke medewerkers Georgi PIRINSKI
Georgios ATHANASIADIS Geaccrediteerde medewerkers Theodoros ZAGORAKIS
Tom Simon ATHENSTAEDT Geaccrediteerde medewerkers Romeo FRANZ
Stephen Bryan ATKINSON Geaccrediteerde medewerkers James CARVER
Dimitrios Atreidis Plaatselijke medewerkers Theodoros ZAGORAKIS
Luca ATTANASIO Dienstverleners Silvia COSTA
Stefania ATZERI Plaatselijke medewerkers Elisabetta GARDINI
AUDECA Betalingsgemachtigden Guillaume BALAS Isabelle THOMAS
Patrice AUDIBERT Geaccrediteerde medewerkers Frédérique RIES
AUDIT CONSEIL EXPERTISE - Guy Castinel Betalingsgemachtigden Renaud MUSELIER
AUDITAX Betalingsgemachtigden Vladimír MAŇKA Boris ZALA
AUDITRIUSMAD AUDITORIA E CONSULTORIA LDA Betalingsgemachtigden Liliana RODRIGUES
Aurelia Serena Auerbacher Geaccrediteerde medewerkers Siegfried MUREŞAN
Claas AUGNER Dienstverleners Martin SONNEBORN
Elisabeth AUGUSTIN Plaatselijke medewerkers Kerstin WESTPHAL
James Frederick AULIFFE Geaccrediteerde medewerkers Richard ASHWORTH
David AVILA Betalingsgemachtigden Marisa MATIAS
AVILA Spolka z ograniczona odpowiedzialnosci Betalingsgemachtigden Zdzisław KRASNODĘBSKI
Elena Sofia AVINO Geaccrediteerde medewerkers Alberto CIRIO
Manuel AVRAMESCU Geaccrediteerde medewerkers Ramona Nicole MĂNESCU
Alice AWAD Geaccrediteerde medewerkers Piernicola PEDICINI
Florin Alin AXIN Plaatselijke medewerkers Doru-Claudian FRUNZULICĂ
Didem AYDURMUS Stagiairs Stefan ECK
Sophie Alexandra AYLMER Geaccrediteerde medewerkers Keith TAYLOR
Cirilo Andre AZEVEDO DA COSTA Plaatselijke medewerkers Paulo RANGEL
LINDA AZIZ Geaccrediteerde medewerkers Cecilia WIKSTRÖM
AZUKEN LTD Betalingsgemachtigden Ilhan KYUCHYUK
Nicholas Azzopardi Plaatselijke medewerkers David CASA
Anissa AZZOUG Plaatselijke medewerkers Christine REVAULT D'ALLONNES BONNEFOY

Geaccrediteerde medewerkers hebben hun standplaats in een van de drie vergaderplaatsen van het Europees Parlement (Brussel, Luxemburg of Straatsburg); zij hebben een arbeidsovereenkomst naar Europees recht, die rechtstreeks met het Parlement wordt gesloten. Plaatselijke medewerkers hebben hun standplaats in een van de lidstaten van de EU; zij hebben een privaatrechtelijke arbeidsovereenkomst of dienstverleningsovereenkomst naar nationaal recht, die rechtstreeks met het lid wordt gesloten. EP-leden kunnen ook stagiairs aannemen in de kantoren van het Parlement of in de lidstaten.
Nadere informatie vindt u in de Bepalingen betreffende het personeel.