Zoek

Medewerkers

Soort

Leden

CABINET EXALIS AUDIT Betalingsgemachtigden Michèle ALLIOT-MARIE Franck PROUST
Edit CABINET IND. EXP. CONTABILA NAGY Betalingsgemachtigden László TŐKÉS
CABINET INDIVIDUAL DE EXP.CONT. DAN MARIA LILIANA Betalingsgemachtigden Emilian PAVEL
CABINET PHILIPPE SAUVERPLANE Betalingsgemachtigden Virginie ROZIÈRE
CABINET ROBERT COIN Betalingsgemachtigden Rachida DATI
Salvatore CACIA Betalingsgemachtigden Giovanni LA VIA
CADENCE FOUR ANALYSIS SRL Dienstverleners Daniel BUDA
Katy CADWALLADER Geaccrediteerde medewerkers Keith TAYLOR
Lise CAILLAUD Geaccrediteerde medewerkers Dominique BILDE
Marie CAJZLOVA Plaatselijke medewerkers Pavel SVOBODA
Francisco CALCADA Geaccrediteerde medewerkers Manuel dos SANTOS
CALHEIROS CRUZ E PEREIRA ALVES, LDA Betalingsgemachtigden Cláudia MONTEIRO DE AGUIAR
Svetlana CALIMAN Plaatselijke medewerkers Mircea DIACONU
May CALLUS Plaatselijke medewerkers Alfred SANT
George Cristian CALUGARU Plaatselijke medewerkers Siegfried MUREŞAN
Aranzazu Calvera Cosculluela Geaccrediteerde medewerkers Javi LÓPEZ
Luis CALVO CERRILLO Geaccrediteerde medewerkers José Ignacio SALAFRANCA SÁNCHEZ-NEYRA
Bruno CALZIA Betalingsgemachtigden Paolo DE CASTRO Roberto GUALTIERI Pina PICIERNO
Maria Lourdes Luisa Evelia CAMINO MELTZER Plaatselijke medewerkers (groep) Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA Inés AYALA SENDER José BLANCO LÓPEZ Soledad CABEZÓN RUIZ Jonás FERNÁNDEZ Iratxe GARCÍA PÉREZ Eider GARDIAZABAL RUBIAL Enrique GUERRERO SALOM Sergio GUTIÉRREZ PRIETO Ramón JÁUREGUI ATONDO Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR Inmaculada RODRÍGUEZ-PIÑERO FERNÁNDEZ Elena VALENCIANO
Giulio Nicolo CAMPAGNI Betalingsgemachtigden Laura AGEA
Livio Orazio CAMPANILE Betalingsgemachtigden Lara COMI Eleonora EVI Marco VALLI
Giuseppa CAMPO Plaatselijke medewerkers Dario TAMBURRANO
Judit CANAS FERNANDEZ Geaccrediteerde medewerkers (groep) Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA Inés AYALA SENDER José BLANCO LÓPEZ Soledad CABEZÓN RUIZ Jonás FERNÁNDEZ Iratxe GARCÍA PÉREZ Eider GARDIAZABAL RUBIAL Enrique GUERRERO SALOM Sergio GUTIÉRREZ PRIETO Ramón JÁUREGUI ATONDO Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR Inmaculada RODRÍGUEZ-PIÑERO FERNÁNDEZ Elena VALENCIANO
Jordi CANAS PEREZ Plaatselijke medewerkers Javier NART
Rosa Isabel Candal Bouzas Plaatselijke medewerkers Maria Lidia SENRA RODRÍGUEZ
Elena CANIGLIA Plaatselijke medewerkers Giovanni LA VIA
Francesco CANNAS Geaccrediteerde medewerkers Renato SORU
Pierluigi CANONACO Betalingsgemachtigden Laura FERRARA
Erika Capasso Plaatselijke medewerkers Elly SCHLEIN
Maria Asuncion CAPELLA PIFARRE Geaccrediteerde medewerkers (groep) Pilar AYUSO Pilar del CASTILLO VERA Agustín DÍAZ DE MERA GARCÍA CONSUEGRA Rosa ESTARÀS FERRAGUT Santiago FISAS AYXELÀ Esteban GONZÁLEZ PONS Luis de GRANDES PASCUAL Esther HERRANZ GARCÍA Carlos ITURGAIZ Teresa JIMÉNEZ-BECERRIL BARRIO Verónica LOPE FONTAGNÉ Antonio LÓPEZ-ISTÚRIZ WHITE Gabriel MATO Francisco José MILLÁN MON José Ignacio SALAFRANCA SÁNCHEZ-NEYRA Ramón Luis VALCÁRCEL SISO
Dario CAPEZZUTO Geaccrediteerde medewerkers Victor BOŞTINARU
David CAPEZZUTO Geaccrediteerde medewerkers Andi CRISTEA
Mario CAPEZZUTO Dienstverleners Andrea COZZOLINO
Miguel Angel Capilla Esquitino Geaccrediteerde medewerkers Carolina PUNSET
Lawrence CAPPELLE Plaatselijke medewerkers Ivo BELET
Nayra CARABALLERO PEREZ Plaatselijke medewerkers Ángela VALLINA
Mihail CARADAICA Plaatselijke medewerkers Victor NEGRESCU
Ida CARAMANNA Plaatselijke medewerkers Aldo PATRICIELLO
MIGUEL CARAPETO Geaccrediteerde medewerkers Ana GOMES
Andre CARBONARO Plaatselijke medewerkers David CASA
Pietro Antonio CARBONE Stagiairs Luigi MORGANO
Nicolo CARBONI Geaccrediteerde medewerkers Daniele VIOTTI
Cosmin-Daniel CARBUNARU Geaccrediteerde medewerkers Cătălin Sorin IVAN
Emiliano CARDIA Dienstverleners Alberto CIRIO
Frederico CARDIGOS Geaccrediteerde medewerkers Ricardo SERRÃO SANTOS
Giampietro Carelli Betalingsgemachtigden Lorenzo FONTANA
James Andrew CAREY Geaccrediteerde medewerkers Linda McAVAN
Camilla CARINI Geaccrediteerde medewerkers Daniele VIOTTI
CARLOS LAPA - GABINETE DE ECONOMIA CONTABILIDADE Betalingsgemachtigden João FERREIRA João PIMENTA LOPES Miguel VIEGAS
Giovanni CARMI Betalingsgemachtigden Marco ZULLO
David Alexandre CARNEIRO MARTINS Dienstverleners Manuel dos SANTOS
Laura CAROLI Geaccrediteerde medewerkers Brando BENIFEI
Harriet CARR Geaccrediteerde medewerkers Daniel DALTON
Gianmarco CARRARETTO Plaatselijke medewerkers Lorenzo CESA
Giulia Maria CARRARO Stagiairs Renata BRIANO
Maria CARRAU GINER Plaatselijke medewerkers Esteban GONZÁLEZ PONS
Bjorn CARRE Stagiairs Tom VANDENKENDELAERE
Jordi CARRERAS LLORENS Geaccrediteerde medewerkers Josep-Maria TERRICABRAS
Francesca CARRETTONI Stagiairs Simona BONAFÈ
Mary Rose CARUANA Plaatselijke medewerkers Therese COMODINI CACHIA
Victor CARUANA Plaatselijke medewerkers Roberta METSOLA
Cataldo Caruso Geaccrediteerde medewerkers (groep) Jan Philipp ALBRECHT Reinhard BÜTIKOFER Michael CRAMER Sven GIEGOLD Rebecca HARMS Martin HÄUSLING Maria HEUBUCH Ska KELLER Barbara LOCHBIHLER Terry REINTKE Helga TRÜPEL
Carlos Gonzalo CARVAJAL MARTIN Plaatselijke medewerkers Florent MARCELLESI
Simone CASADEI PASTORINO Stagiairs Sergio Gaetano COFFERATI
Sonia CASADEI Plaatselijke medewerkers Marco AFFRONTE
Patricia CASALE Plaatselijke medewerkers Bernd LUCKE
Matteo CASANOVI Betalingsgemachtigden Simona BONAFÈ Nicola DANTI
Angela Maria Giovanna CASCIARO Plaatselijke medewerkers Salvatore Domenico POGLIESE
Oriol CASES VILA Geaccrediteerde medewerkers Josep-Maria TERRICABRAS
Meghan CASEY Stagiairs Renate WEBER
Mark CASHA Plaatselijke medewerkers Therese COMODINI CACHIA
Christopher James CASSIDY Plaatselijke medewerkers Jonathan ARNOTT
Thomas CASSIDY Plaatselijke medewerkers Jonathan ARNOTT
Pierpaolo CASSONI Plaatselijke medewerkers Salvatore CICU
Marco CASTAGNETO Geaccrediteerde medewerkers Mercedes BRESSO
Bruno CASTANHO VALERIO Stagiairs Ricardo SERRÃO SANTOS
Emilie CASTEIGNAU Geaccrediteerde medewerkers Yannick JADOT
Helena Castella Duran Plaatselijke medewerkers Josep-Maria TERRICABRAS
Ilario CASTELLAN Plaatselijke medewerkers Mara BIZZOTTO
Marc CASTENDIEK Stagiairs Joachim SCHUSTER
Cristina Maria CASTILLO SANCHEZ Geaccrediteerde medewerkers (groep) Xabier BENITO ZILUAGA Tania GONZÁLEZ PEÑAS Lola SÁNCHEZ CALDENTEY Estefanía TORRES MARTÍNEZ Miguel URBÁN CRESPO
Antonino CASTORINA Plaatselijke medewerkers Nicola CAPUTO
Mateo CASTRO GARCIA Stagiairs Estefanía TORRES MARTÍNEZ
Silvia CASU Stagiairs Stefano MAULLU
Gabriele CATANIA Plaatselijke medewerkers Goffredo Maria BETTINI
Giovanni Paolo CATANIA Plaatselijke medewerkers Salvatore Domenico POGLIESE
Alessio CAU Plaatselijke medewerkers Salvatore CICU
Thibaut Philippe Francois CAULIER Geaccrediteerde medewerkers Sylvie GOULARD
Marco CAVARISCHI Plaatselijke medewerkers Alessandra MUSSOLINI
CAVISA AB Betalingsgemachtigden Linnéa ENGSTRÖM
Flavio CECI Stagiairs Nicola CAPUTO
Cristina CEFAI Stagiairs Roberta METSOLA
Valentina CEFALU Geaccrediteerde medewerkers María Teresa GIMÉNEZ BARBAT
Eugenia CELI Stagiairs Elisabetta GARDINI
CELINDER REVISION Betalingsgemachtigden Lars ADAKTUSSON Peter LUNDGREN Kristina WINBERG
Alica CELKOVA Plaatselijke medewerkers Miroslav MIKOLÁŠIK
Maxime Cellier Geaccrediteerde medewerkers Mireille D'ORNANO
Nicola CENSINI Geaccrediteerde medewerkers David-Maria SASSOLI
Eloisa CENTENERA TABERNERA Plaatselijke medewerkers Pilar AYUSO
Alessia CENTIONI Geaccrediteerde medewerkers Goffredo Maria BETTINI
CENTRAL EUROPEAN POLICY CENTRE KFT. Dienstverleners György HÖLVÉNYI
CENTRE FOR EUROPEAN POLICY STUDIES Dienstverleners Flavio ZANONATO
Egle CEPAITE Plaatselijke medewerkers Zigmantas BALČYTIS
Jan CEPICKY Betalingsgemachtigden Jan ZAHRADIL
Vaiva Cepononiene Plaatselijke medewerkers Algirdas SAUDARGAS
Natalia CERA BREA Plaatselijke medewerkers (groep) Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA Inés AYALA SENDER José BLANCO LÓPEZ Soledad CABEZÓN RUIZ Jonás FERNÁNDEZ Iratxe GARCÍA PÉREZ Eider GARDIAZABAL RUBIAL Enrique GUERRERO SALOM Sergio GUTIÉRREZ PRIETO Ramón JÁUREGUI ATONDO Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR Inmaculada RODRÍGUEZ-PIÑERO FERNÁNDEZ Elena VALENCIANO
Francesco CERASANI Geaccrediteerde medewerkers Enrico GASBARRA
Alejandro CERCAS FERNANDEZ Geaccrediteerde medewerkers Maite PAGAZAURTUNDÚA RUIZ
Horia Alexandru CERCEL Geaccrediteerde medewerkers Siegfried MUREŞAN
Corrado CEREA Geaccrediteerde medewerkers Renato SORU
Jasmina CERNEKA Geaccrediteerde medewerkers Ivan JAKOVČIĆ
Andrej CERNIGOJ Plaatselijke medewerkers Alojz PETERLE
Philipp CERNY Geaccrediteerde medewerkers Michael CRAMER
Stanislav CERNY Plaatselijke medewerkers Boris ZALA
Francesco CERRUTI Geaccrediteerde medewerkers Alessia Maria MOSCA
Aleksandra CHACHULA Dienstverleners Jarosław KALINOWSKI
Natalie CHAIT Stagiairs Ingeborg GRÄSSLE
Angelos Chalvatzis Plaatselijke medewerkers Manolis KEFALOGIANNIS
Victoire CHAMPENOIS Geaccrediteerde medewerkers Theresa GRIFFIN
Sandrine CHAMPETIER Plaatselijke medewerkers Franck PROUST
Patel CHANDRAKANT Betalingsgemachtigden Derek VAUGHAN
CHANNEL CROSSING Dienstverleners Jaromír ŠTĚTINA
Sofia CHANTZARA Plaatselijke medewerkers Maria SPYRAKI
Loizos CHARALAMBOUS Plaatselijke medewerkers Lefteris CHRISTOFOROU
Ioannis CHARALAMPIDIS Geaccrediteerde medewerkers Eleni THEOCHAROUS
Vanessa CHARBONNEAU Plaatselijke medewerkers Marc JOULAUD
Georgios CHARITOS Plaatselijke medewerkers Konstantinos PAPADAKIS
Annick CHARLEC Plaatselijke medewerkers Louis-Joseph MANSCOUR
CHARLIE FILMS Dienstverleners Peter KOUROUMBASHEV
Romain CHARVET Geaccrediteerde medewerkers Anne SANDER
Kerridwen CHATILLON Stagiairs Marie-Christine ARNAUTU
Kosmas CHATZICHARALAMPOUS Betalingsgemachtigden Lampros FOUNTOULIS
Konstantinos CHATZIDAMIANOS Plaatselijke medewerkers Sotirios ZARIANOPOULOS
Julien CHAUVIERRE Geaccrediteerde medewerkers Marie-Christine BOUTONNET
Pedro CHAVES GIRALDOS Geaccrediteerde medewerkers Javier COUSO PERMUY
ELSA CHELLY Geaccrediteerde medewerkers Philippe JUVIN
Aleksei CHEMISOV Stagiairs Paulo RANGEL
Yih-Chuen Ingeborg CHEN Geaccrediteerde medewerkers Michel REIMON
John Paul CHERRINGTON Plaatselijke medewerkers Richard CORBETT
Miguel CHEVALIER Geaccrediteerde medewerkers Louis MICHEL
Philippe CHEVRIER Plaatselijke medewerkers Marie-Christine BOUTONNET
Silvana CHIALASTRI Plaatselijke medewerkers Fabio Massimo CASTALDO
Andreea Simona CHIFAN Geaccrediteerde medewerkers Renate WEBER
Eftichia CHIOTI Plaatselijke medewerkers Notis MARIAS
Andreaa-Daniela CHIRITA Plaatselijke medewerkers Andi CRISTEA
Oana CHIRULESCU Plaatselijke medewerkers Victor BOŞTINARU
Petroula CHITA Stagiairs Elissavet VOZEMBERG-VRIONIDI
Izabela CHMIELEWSKA Plaatselijke medewerkers Kosma ZŁOTOWSKI
Anna Franziska CHODOROWSKI Geaccrediteerde medewerkers Bernd KÖLMEL
Nathalie Anjuli CHOENNI Geaccrediteerde medewerkers Peter LUNDGREN
Themistoklis CHOLERIDIS Geaccrediteerde medewerkers Nikos ANDROULAKIS
Zdzislawa Cholewinska Plaatselijke medewerkers Michał MARUSIK
Eirini-Sophia CHOLI Plaatselijke medewerkers Konstantinos PAPADAKIS
Lukasz CHOMICKI Dienstverleners Krzysztof HETMAN
Amand CHOQUET Geaccrediteerde medewerkers Jean ARTHUIS
Stanislava Valerieva CHORBADJIISKA Plaatselijke medewerkers Nikolay BAREKOV
Monika CHRABSKA Plaatselijke medewerkers Kazimierz Michał UJAZDOWSKI
Martha CHRISTA Plaatselijke medewerkers Albert DESS
Joachim CHRISTEN Plaatselijke medewerkers Susanne MELIOR
Asbjorn With Christensen Geaccrediteerde medewerkers Rikke KARLSSON
Styliani CHRISTOFORIDOU Stagiairs Kostas CHRYSOGONOS
CHRONIKA OOD Betalingsgemachtigden Peter KOUROUMBASHEV
Eleni CHRONOPOULOU Geaccrediteerde medewerkers Marju LAURISTIN
Karolina CHRZASTEK Plaatselijke medewerkers Elżbieta Katarzyna ŁUKACIJEWSKA
Ewa Maria CHRZESCIJANSKA Plaatselijke medewerkers Urszula KRUPA
Antoine Christian CHUDZIK Geaccrediteerde medewerkers Sophie MONTEL
Jonas CHUPIN Stagiairs Robert ROCHEFORT
Julie CHUPIN Plaatselijke medewerkers Jean-Paul DENANOT
Ivan CHUROV Stagiairs Svetoslav Hristov MALINOV
Joanna CHWASTEK Betalingsgemachtigden Edward CZESAK
Mateusz CHYLA Plaatselijke medewerkers Czesław Adam SIEKIERSKI
Szymon CHYLA Plaatselijke medewerkers Kosma ZŁOTOWSKI
Angelo CIALFI Geaccrediteerde medewerkers Marco ZANNI
Giuliana CICCARELLI Geaccrediteerde medewerkers Alessandra MUSSOLINI
Peter CICHORIUS Plaatselijke medewerkers Martina MICHELS
Agata CIEMNOCZOLOWSKA Plaatselijke medewerkers Dariusz ROSATI
Kinga CIENIUCH Plaatselijke medewerkers Karol KARSKI
Sylwia CIESLAR - ROIK Plaatselijke medewerkers Jan OLBRYCHT
Caterina Olga CIGNA Geaccrediteerde medewerkers Alessia Maria MOSCA
Valerio CIGNETTI Geaccrediteerde medewerkers Béla KOVÁCS
Cinzia CIMINI Betalingsgemachtigden Eleonora FORENZA
Francesco CINAGLIA Betalingsgemachtigden Renata BRIANO
Roxana Maria CIOARA Betalingsgemachtigden Siegfried MUREŞAN
Victor-Florin CIOBANU Plaatselijke medewerkers Sorin MOISĂ
Sabina-Maria CIOFU Geaccrediteerde medewerkers Adina-Ioana VĂLEAN
Anca-Stefana CIOLACU Plaatselijke medewerkers Victor BOŞTINARU
Marius-Daniel CIOVEI Plaatselijke medewerkers Ioan Mircea PAŞCU
Emiliano CIPOLLA Geaccrediteerde medewerkers (groep) Andrea COZZOLINO Renato SORU
Krasimir CIPOV Plaatselijke medewerkers Emil RADEV
Oliver CIPOV Stagiairs Branislav ŠKRIPEK
CIRCULO PRODIGIOSO - UNIPESSOAL LDA Dienstverleners Ana GOMES Carlos ZORRINHO
Marcin CISZEK Plaatselijke medewerkers Czesław Adam SIEKIERSKI
Aleksandra CISZEWSKA Geaccrediteerde medewerkers Krzysztof HETMAN
Marco Roberto CITELLI Geaccrediteerde medewerkers Eleonora EVI
Gheorghe Alin Sorin CIUCU Plaatselijke medewerkers Marian-Jean MARINESCU
Raul Constantin CIUTEANU Stagiairs Maria GRAPINI
Laura CIZIUTE Geaccrediteerde medewerkers Viktor USPASKICH
Maarten CLAEYS Geaccrediteerde medewerkers Tom VANDENKENDELAERE
Philip CLAEYS Geaccrediteerde medewerkers Mireille D'ORNANO
Luke CLANCY Plaatselijke medewerkers Charles TANNOCK
Cheryl Cherry Lydia CLARKE Dienstverleners Richard ASHWORTH
Mario Alexandre Moreira CLARO Plaatselijke medewerkers João PIMENTA LOPES
Patrick Daniel CLASEN Geaccrediteerde medewerkers Jens GEIER
Claudia Peter Steuerberaterin Betalingsgemachtigden Norbert NEUSER
Christopher CLAY Plaatselijke medewerkers Julia REDA
Emma Clayton Plaatselijke medewerkers Steven WOOLFE
Harriet CLAYTON Geaccrediteerde medewerkers Molly SCOTT CATO
Jessica CLAYTON Stagiairs Catherine BEARDER
CLEARCOMM CREATION SRL Dienstverleners Renate WEBER
Sarah Helen CLEAVE-LUANGRATH Plaatselijke medewerkers Ashley FOX
Luisa Incorata CLEMENTE Plaatselijke medewerkers Barbara MATERA
Marco CLEMENTE Geaccrediteerde medewerkers David BORRELLI
Kim CLINCH Plaatselijke medewerkers Diane JAMES
Ignazio COCCHIERE Geaccrediteerde medewerkers Stefano MAULLU
COCOTA ILEANA Dienstverleners Cristian-Silviu BUŞOI
Avi COHEN Plaatselijke medewerkers Olaf STUGER
Fabiola Chiara COLABRARO Plaatselijke medewerkers Pier Antonio PANZERI
Enrico COLAROSSI Dienstverleners Andrea COZZOLINO
Judy Coleman Plaatselijke medewerkers Clare MOODY
Gianluca COLLETTI Plaatselijke medewerkers Alberto CIRIO
Pauleen COLLIGAN-GENOVA Plaatselijke medewerkers Jean LAMBERT
Elisa COLONI Plaatselijke medewerkers Isabella DE MONTE
Donato Cosimo Colonna COLONNA Geaccrediteerde medewerkers Esther de LANGE
Zara COLVILE Geaccrediteerde medewerkers Syed KAMALL
Alessio COLZANI Plaatselijke medewerkers Mara BIZZOTTO
Gianmarco COMAZZETTO Plaatselijke medewerkers Remo SERNAGIOTTO
Renaud COMBAUD Stagiairs Jean ARTHUIS
Gael COMBETTES Plaatselijke medewerkers Constance LE GRIP
COMHAIRLE CHANACH TEORANTA Betalingsgemachtigden Luke Ming FLANAGAN
Stef COMMERS Geaccrediteerde medewerkers (groep) Mark DEMESMAEKER Sander LOONES Helga STEVENS Anneleen VAN BOSSUYT
COMMIT TECHNOLOGIES Lda Dienstverleners Cláudia MONTEIRO DE AGUIAR
Common Visions Media. Agentur UG Dienstverleners Werner KUHN
COMNET S.R.O. Betalingsgemachtigden Jan KELLER
COMPACTO SCCL Dienstverleners Ernest URTASUN
CONCEPT X Strategische Kommunikation Dienstverleners Markus PIEPER
Marco Concolato Plaatselijke medewerkers Flavio ZANONATO
Jorge CONESA DE LARA Geaccrediteerde medewerkers Lola SÁNCHEZ CALDENTEY
Hannah CONNELL Plaatselijke medewerkers Steven WOOLFE
Mirela CONSTANDACHE Plaatselijke medewerkers Dan NICA
Marilena CONSTANTINESCU Plaatselijke medewerkers Monica MACOVEI
Roxana Alexandra Constantinescu Plaatselijke medewerkers Cătălin Sorin IVAN
Daniel Georges R CONSTANTINIDES Geaccrediteerde medewerkers Maria ARENA
CONSULTAX FOROTECHNIKI-LOGISTIKI IKE Dienstverleners Dimitrios PAPADIMOULIS
CONSULTING DE ECONOMISTAS SA Betalingsgemachtigden Pilar del CASTILLO VERA
CONSULTING INFORMATION Dienstverleners Stanislav POLČÁK
CONT CONSULTING & SERVICES Betalingsgemachtigden Ramona Nicole MĂNESCU
CONTACOREANA CONTABILIDADE E GESTAO DE EM Betalingsgemachtigden Ricardo SERRÃO SANTOS
Paolo CONTE Plaatselijke medewerkers Nicola CAPUTO
Alessio CONTI Plaatselijke medewerkers Alessandra MUSSOLINI
Gianmarco CONTINI Plaatselijke medewerkers Lorenzo CESA
Contor KG Betalingsgemachtigden Herbert DORFMANN
CONVERSE ACCOUNT s.r.o Betalingsgemachtigden Richard SULÍK
Convincet Film UG Dienstverleners Godelieve QUISTHOUDT-ROWOHL
Barry COOPER Plaatselijke medewerkers Margot PARKER
Alessandro CORAZZA Geaccrediteerde medewerkers Marco ZULLO
Cathy Louise CORBETT Geaccrediteerde medewerkers Jonathan ARNOTT
Annita CORBETTA Plaatselijke medewerkers Curzio MALTESE
Roger Corcho Orrit Plaatselijke medewerkers María Teresa GIMÉNEZ BARBAT
Lorenzo CORDA Stagiairs Caterina CHINNICI
Alida Birgit CORDES Plaatselijke medewerkers Matthijs van MILTENBURG
Pierre Cormier Plaatselijke medewerkers Jean ARTHUIS
Draga-Adina-Paula CORNEANU Plaatselijke medewerkers Ioan Mircea PAŞCU
Stéphane CORNET Geaccrediteerde medewerkers Claude ROLIN
Rubens CORNETTA Geaccrediteerde medewerkers Isabella ADINOLFI
Gemma Camille CORNUAU Geaccrediteerde medewerkers Martin HÄUSLING
Corina Ioana COROLEVSCHI Stagiairs Daciana Octavia SÂRBU
Carlos Jorge COROPOS Betalingsgemachtigden Ana GOMES
Nicola CORRADO Plaatselijke medewerkers Andrea COZZOLINO
Javier CORRALES CIGANDA Geaccrediteerde medewerkers Beatriz BECERRA BASTERRECHEA
Raquel Marta CORREA DOMENECH Geaccrediteerde medewerkers Jordi SOLÉ
Ana Carolina CORREIA DE SOUSA Stagiairs Paulo RANGEL
Joaquim Americo CORREIA NUNES Dienstverleners Fernando RUAS
Axelle CORREYEUR Plaatselijke medewerkers Jean-Marie CAVADA
Rodney H. CORRIGAN Plaatselijke medewerkers James NICHOLSON
Amandine Martine CORRION Geaccrediteerde medewerkers Anne SANDER
Francesco Corti Dienstverleners Luigi MORGANO
Paolo COSCIONE Betalingsgemachtigden Elisabetta GARDINI
Andrei-Paul COSMA Geaccrediteerde medewerkers Cătălin Sorin IVAN
Ana Filipa COSTA FERREIRA Geaccrediteerde medewerkers Cláudia MONTEIRO DE AGUIAR
Jose Jorge COSTA Geaccrediteerde medewerkers José Manuel FERNANDES
Natalia COSTA MARTINS DA FONTE Geaccrediteerde medewerkers António MARINHO E PINTO
Francois COSTANTINI Geaccrediteerde medewerkers Edouard FERRAND
Charles COUDORE Plaatselijke medewerkers Robert ROCHEFORT
Nicolai COULOMBEZ Stagiairs Dominique RIQUET
Vendula COUVREUR Geaccrediteerde medewerkers Jan KELLER
Alessia COVA Geaccrediteerde medewerkers Afzal KHAN
Elisabeta-Ana COVACI Geaccrediteerde medewerkers Cristian-Silviu BUŞOI
Raluca-Daniela Covercin Geaccrediteerde medewerkers (groep) Cristian-Silviu BUŞOI Mihai ŢURCANU
Rachel COYLE Plaatselijke medewerkers Matt CARTHY
Marco COZZOLINO Plaatselijke medewerkers Andrea COZZOLINO
Maria Catharina CRAMERS Geaccrediteerde medewerkers (groep) Bas EICKHOUT Judith SARGENTINI
Irene CRETA Stagiairs Silvia COSTA
Andrea CRIPPA Geaccrediteerde medewerkers Matteo SALVINI
Anthony Cristina Plaatselijke medewerkers Roberta METSOLA
CRITCHLEYS HR AND PAYROLL LLP. Betalingsgemachtigden Anneliese DODDS
Nicolas CROCHET Betalingsgemachtigden Louis ALIOT Marie-Christine ARNAUTU Nicolas BAY Dominique BILDE Marie-Christine BOUTONNET Steeve BRIOIS Mireille D'ORNANO Edouard FERRAND Sylvie GODDYN Bruno GOLLNISCH Jean-François JALKH Gilles LEBRETON Jean-Marie LE PEN Marine LE PEN Philippe LOISEAU Dominique MARTIN Joëlle MÉLIN Bernard MONOT Mylène TROSZCZYNSKI
Nicolas CROCHET Betalingsgemachtigden (groep) Marie-Christine ARNAUTU Jean-François JALKH Jean-Marie LE PEN Marine LE PEN
Dirk CROLS Geaccrediteerde medewerkers Raymond FINCH
Justin Wade CROMIE Dienstverleners Syed KAMALL
Zulma CRUZ DE VASQUEZ Plaatselijke medewerkers Auke ZIJLSTRA
Mihalyne CSERVID Plaatselijke medewerkers Tibor SZANYI
Katalin Gyöngyver CSIBA Geaccrediteerde medewerkers Tamás MESZERICS
Marton Peter CSIRSZKA Dienstverleners György SCHÖPFLIN
Mate CSIZMADIA Stagiairs Pál CSÁKY
Emese CSOERSZ Geaccrediteerde medewerkers György SCHÖPFLIN
Andrea Cucu Plaatselijke medewerkers Dan NICA
Klara CUDOVA Plaatselijke medewerkers Jan ZAHRADIL
Vanessa CUEVAS HERMAN Geaccrediteerde medewerkers Adina-Ioana VĂLEAN
Roberto CUILLO Geaccrediteerde medewerkers (groep) Brando BENIFEI Goffredo Maria BETTINI Simona BONAFÈ Mercedes BRESSO Renata BRIANO Nicola CAPUTO Caterina CHINNICI Silvia COSTA Andrea COZZOLINO Nicola DANTI Paolo DE CASTRO Isabella DE MONTE Enrico GASBARRA Elena GENTILE Michela GIUFFRIDA Roberto GUALTIERI Cécile Kashetu KYENGE Luigi MORGANO Alessia Maria MOSCA Pier Antonio PANZERI Massimo PAOLUCCI Pina PICIERNO Gianni PITTELLA David-Maria SASSOLI Elly SCHLEIN Renato SORU Patrizia TOIA Daniele VIOTTI Flavio ZANONATO Damiano ZOFFOLI
Antonija CUKLIN Stagiairs Ruža TOMAŠIĆ
Antonio CULIERS Geaccrediteerde medewerkers Fulvio MARTUSCIELLO
Patricia Anne CULLIGAN Plaatselijke medewerkers Janice ATKINSON
John CUMMINGS Geaccrediteerde medewerkers Daciana Octavia SÂRBU
Antonio CUNHA LEMOS Dienstverleners Fernando RUAS
Corey Samantha CUNNINGHAM Geaccrediteerde medewerkers Claude ROLIN
Susannah Cunningham Plaatselijke medewerkers Diane JAMES
Alessio CUOMO Dienstverleners Alessandra MUSSOLINI
Valeria CUSSEDDU Geaccrediteerde medewerkers Marco VALLI
Manuel CUSTODIO MARCOS Geaccrediteerde medewerkers Beatriz BECERRA BASTERRECHEA
Ann Braarup CUYKENS Geaccrediteerde medewerkers (groep) Ole CHRISTENSEN Jeppe KOFOD Christel SCHALDEMOSE
Jozefa CWIK Dienstverleners Jadwiga WIŚNIEWSKA
Damian Cybulski Plaatselijke medewerkers Anna Elżbieta FOTYGA
Anna CYMERYS Plaatselijke medewerkers Stanisław OŻÓG
Renata CYTACKA Plaatselijke medewerkers Valdemar TOMAŠEVSKI
CZ Mediaproduktion Dienstverleners Ingeborg GRÄSSLE
Malgorzata CZAICKA-MORYN Dienstverleners Bogdan Andrzej ZDROJEWSKI
Joanna CZAJKOWSKA Plaatselijke medewerkers Jarosław KALINOWSKI
Milena CZAJKOWSKA Plaatselijke medewerkers Julia PITERA
Anna CZANK Plaatselijke medewerkers Anna Elżbieta FOTYGA
Radomir Andrzej CZARNECKI Geaccrediteerde medewerkers Marek PLURA
Wioleta Czarnomska Geaccrediteerde medewerkers Mirosław PIOTROWSKI
Bartolomiej Czekanski Plaatselijke medewerkers Ryszard CZARNECKI
Marta CZERNIAWSKA-STANKIEWICZ Geaccrediteerde medewerkers Bogdan Brunon WENTA
Anna Karolina CZERWONIEC Geaccrediteerde medewerkers Lidia Joanna GERINGER de OEDENBERG
Dora CZIFRA Geaccrediteerde medewerkers György SCHÖPFLIN
Justyna CZYZAK Plaatselijke medewerkers Agnieszka KOZŁOWSKA-RAJEWICZ
Jolanta CZYZOWSKA Plaatselijke medewerkers Danuta JAZŁOWIECKA
Sebastian CZYZYK-SKOCZYK Plaatselijke medewerkers Anna Elżbieta FOTYGA

Geaccrediteerde medewerkers hebben hun standplaats in een van de drie vergaderplaatsen van het Europees Parlement (Brussel, Luxemburg of Straatsburg); zij hebben een arbeidsovereenkomst naar Europees recht, die rechtstreeks met het Parlement wordt gesloten. Plaatselijke medewerkers hebben hun standplaats in een van de lidstaten van de EU; zij hebben een privaatrechtelijke arbeidsovereenkomst of dienstverleningsovereenkomst naar nationaal recht, die rechtstreeks met het lid wordt gesloten. EP-leden kunnen ook stagiairs aannemen in de kantoren van het Parlement of in de lidstaten.
Nadere informatie vindt u in de Bepalingen betreffende het personeel.