Marie-José DENYS : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 17-07-1997 / 19-07-1999 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członkini

Partie krajowe 

  • 17-07-1997 / 19-07-1999 : Parti socialiste (Francja)

Deputowani 

  • 15-09-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Badan naukowych, Rozwoju Technicznego i Energii
  • 19-09-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Litwa
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Litwa

Zastępstwo 

  • 17-07-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia