Gianfranco FINI : Piąta kadencja Parlamentu 

Członek 

  • 21-07-1999 / 21-07-1999 : Niezrzeszeni
  • 22-07-1999 / 10-06-2001 : Grupa Unii na rzecz Europy Narodów - Członek

Członek 

  • 20-07-1999 / 10-06-2001 : Alleanza nazionale (Włochy)

Członek 

  • 21-07-1999 / 13-09-1999 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 13-09-1999 / 10-06-2001 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 30-09-1999 / 16-12-1999 : Delegacje do komisji wspólpracy parlamentarnej i delegacje ds. stosunków z Kazachstanem, Kirgistanem, Uzbekistanem, Tadzykistanem, Turkmenistanem i Mongolia
  • 16-12-1999 / 10-06-2001 : Delegacja ds. stosunków z Izraelem

Zastępstwo 

  • 09-09-1999 / 03-10-1999 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 04-10-1999 / 10-06-2001 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia

all-activities 

Wkład do debat parlamentarnych 
Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 194art. 162 ust. 11 Regulaminu

Projekt(-y) rezolucji 
Posłowie mogą składać indywidualne projekty rezolucji w sprawach wchodzących w zakres działalności UE. Projekty takie przekazuje się właściwej komisji celem rozpatrzenia. Artykuł 133

Pytanie(-a) parlamentarne 
Pytanie wymagające odpowiedzi ustnej i debaty może złożyć komisja, grupa polityczna lub grupa posłów w liczbie co najmniej 5 % całkowitej liczby posłów do Parlamentu. Adresatami są inne instytucje UE. Konferencja Przewodniczących decyduje o tym, czy i w jakiej kolejności pytania zostaną ujęte w końcowym projekcie porządku dziennego posiedzenia plenarnego. (art. 128 Regulaminu)