Arnaldo FORLANI : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Włochy)

Zastępstwo 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 15-01-1992 / 30-01-1992 : Komisja ds. Zagranicznych i Bezpieczenstwa