Gerardo GAIBISSO : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 20-01-1992 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek prezydium
  • 21-01-1992 / 03-02-1993 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek
  • 04-02-1993 / 18-07-1994 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Włochy)

Kwestor 

  • 26-07-1989 / 13-01-1992 : Parlament Europejski
  • 26-07-1989 / 13-01-1992 : Prezydium

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 13-01-1992 : Kwestorzy
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Zagranicznych i Bezpieczenstwa
  • 17-01-1992 / 18-12-1992 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku

Zastępstwo 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Socjalnych, Zatrudnienia i Srodowiska Pracy
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 06-01-1994 / 18-07-1994 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi