Giorgio LA MALFA : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 01-08-1994 : Grupa Europejskiej Liberalno-Demokratycznej Partii Reform - Członek
  • 02-08-1994 / 28-02-1995 : Grupa Europejskiej Liberalno-Demokratycznej Partii Reform - Członek prezydium
  • 01-03-1995 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiej Liberalno-Demokratycznej Partii Reform - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partito repubblicano italiano (Włochy)

Wiceprzewodniczący 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Tymczasowa Komisja ds. Zatrudnienia
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z panstwami zakaukaskimi
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami zakaukaskimi

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Ukraina, Bialorusia i Moldawia
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z Ukraina, Bialorusia i Moldawia
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z Ukraina, Bialorusia i Moldawia

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podkomisja ds. Bezpieczenstwa i Rozbrojenia
  • 11-02-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Europa Poludniowo-Wschodnia
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z Europa Poludniowo-Wschodnia
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z Europa Poludniowo-Wschodnia