Neil BLANEY : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Grupa Tecza w Parlamencie Europejskim - Skarbnik

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : null (Irlandia)

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegacja ds. stosunków z Australia i Nowa Zelandia
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Podkomisja ds. Rybolówstwa
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi