Claude MALHURET : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 16-04-1993 : Grupa Liberalna, Demokratyczna i Reformatorska - Członek

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 16-04-1993 : Parti républicain (Francja)

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 18-11-1990 : Komisja ds. Kwestii Politycznych
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegacja ds. stosunków z Japonia
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z Japonia
  • 15-01-1992 / 16-04-1993 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków Masowego Przekazu
  • 11-02-1993 / 16-04-1993 : Delegacja ds. stosunków z Japonia

Zastępstwo 

  • 26-07-1989 / 13-12-1990 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Polityki Regionalnej i Planowania Regionalnego
  • 19-11-1990 / 14-01-1992 : Komisja ds. Kwestii Politycznych
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN i Miedzyparlamentarna Organizacja ASEAN (AIPO) oraz Republika Korei
  • 15-01-1992 / 16-04-1993 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 11-02-1993 / 16-04-1993 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN i Miedzyparlamentarna Organizacja ASEAN (AIPO) oraz Republika Korei