Jean-Pierre COT : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 30-09-1997 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek
  • 01-10-1997 / 19-07-1999 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Parti socialiste (Francja)

Wiceprzewodniczący 

  • 16-07-1997 / 19-07-1999 : Parlament Europejski
  • 16-07-1997 / 19-07-1999 : Prezydium

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja Budzetowa
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja Budzetowa
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów