Laurent FABIUS : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 02-04-1992 : Grupa Socjalistów - Członek

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 02-04-1992 : Parti socialiste (Francja)

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 15-05-1990 : Komisja ds. Instytucjonalnych