Valéry GISCARD d'ESTAING : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 11-12-1991 : Grupa Liberalna, Demokratyczna i Reformatorska - Przewodniczący
  • 12-12-1991 / 09-06-1993 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 09-06-1993 : Union pour la démocratie française (Francja)

Deputowani 

  • 15-12-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 15-01-1992 / 09-06-1993 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 27-04-1992 / 09-06-1993 : Podkomisja ds. Walutowych

Zastępstwo 

  • 26-07-1989 / 13-12-1989 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 15-01-1992 / 23-04-1993 : Komisja ds. Instytucjonalnych