Dimitrios NIANIAS : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Grupa Europejskiego Sojuszu Demokratycznego - Wiceprzewodniczący

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Dimokratiki Ananeossi (Grecja)

Przewodniczący 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Mashreq
  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Mashreq
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Mashreq
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Mashreq

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Socjalnych, Zatrudnienia i Srodowiska Pracy
  • 15-01-1992 / 12-02-1992 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Mashreq
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Socjalnych, Zatrudnienia i Srodowiska Pracy