Ioannis STAMOULIS : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Grupa Socjalistów - Członek
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Panellinio Socialistiko Kinima (Grecja)

Wiceprzewodniczący 

  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Transportu i Turystyki
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegacja ds. stosunków z Australia i Nowa Zelandia
  • 15-01-1992 / 31-01-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej WE-Austria
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Austria