Eva-Maria QUISTORP : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 31-05-1991 : Grupa Zielonych w Parlamencie Europejskim - Członkini
  • 01-06-1991 / 26-01-1992 : Grupa Zielonych w Parlamencie Europejskim - Wiceprzewodnicząca
  • 27-01-1992 / 18-07-1994 : Grupa Zielonych w Parlamencie Europejskim - Członkini

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Bündnis 90/die Grünen (Niemcy)

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegacja ds. stosunków ze Zwiazkiem Socjalistycznych Republik Radzieckich
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN i Miedzyparlamentarna Organizacja ASEAN (AIPO) oraz Republika Korei
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN i Miedzyparlamentarna Organizacja ASEAN (AIPO) oraz Republika Korei
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN i Miedzyparlamentarna Organizacja ASEAN (AIPO) oraz Republika Korei