Nicole PERY : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 05-09-1994 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Wiceprzewodnicząca
  • 06-09-1994 / 15-07-1997 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członkini prezydium

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 15-07-1997 : Parti socialiste (Francja)

Wiceprzewodnicząca 

  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Parlament Europejski
  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Prezydium
  • 14-01-1997 / 14-07-1997 : Parlament Europejski
  • 14-01-1997 / 14-07-1997 : Prezydium

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Unii Europejskiej (AKP-UE)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rybolówstwa
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z panstwami zakaukaskimi
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami zakaukaskimi
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Unii Europejskiej (AKP-UE)
  • 16-01-1997 / 15-07-1997 : Komisja ds. Rybolówstwa
  • 16-01-1997 / 15-07-1997 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Unii Europejskiej (AKP-UE)

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 16-01-1997 / 15-07-1997 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy