Emil SCHLEE : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 23-04-1991 : Grupa Techniczna Prawicy Europejskiej - Członek
  • 24-04-1991 / 18-07-1994 : Niezrzeszeni

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 23-04-1991 : Die Republikaner (Niemcy)
  • 24-04-1991 / 18-07-1994 : parteilos (Niemcy)

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Energii, Badan Naukowych i Technologii
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegacja ds. stosunków z Norwegia
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z Norwegia
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Energii, Badan Naukowych i Technologii
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej WE-Norwegia
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Norwegia