Günter LÜTTGE : Piąta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 20-07-1999 / 07-09-2000 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 20-07-1999 / 07-09-2000 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Niemcy)

Deputowani 

  • 21-07-1999 / 07-09-2000 : Komisja ds. Polityki Regionalnej, Transportu i Turystyki
  • 06-10-1999 / 07-09-2000 : Delegacja ds. stosunków z Izraelem

Zastępstwo 

  • 22-07-1999 / 07-09-2000 : Komisja ds. Zagranicznych, Praw Czlowieka, Wspólnego Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej