Friedrich MERZ : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Niemcy)

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegacja ds. stosunków z Malta
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej WE-Malta
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej WE-Malta
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Malta