Renzo TRIVELLI : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 11-01-1993 : Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej - Członek
  • 12-01-1993 / 20-04-1993 : Grupa Socjalistów - Członek
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 31-12-1990 : null (Włochy)
  • 01-01-1991 / 18-07-1994 : null (Włochy)

Wiceprzewodniczący 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegacja ds. stosunków z Wegrami

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 14-06-1990 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej WE-Turcja
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Zagranicznych i Bezpieczenstwa
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Podkomisja ds. Bezpieczenstwa i Rozbrojenia
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej WE-Turcja
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Turcja

Zastępstwo 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Polityki Regionalnej i Planowania Regionalnego
  • 15-06-1990 / 14-01-1992 : Komisja ds. Kwestii Politycznych
  • 15-01-1992 / 11-12-1992 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 16-03-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z Polska
  • 10-12-1992 / 18-07-1994 : Podkomisja ds. Rybolówstwa
  • 14-12-1992 / 18-07-1994 : Podkomisja ds. Praw Czlowieka
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków z Polska
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Polska