Didier H.M.F. ANGER : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 10-12-1991 : Grupa Zielonych w Parlamencie Europejskim - Członek

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 10-12-1991 : Les Verts-Europe-Ecologie (Francja)

Wiceprzewodniczący 

  • 16-04-1991 / 10-12-1991 : Komisja ds. Energii, Badan Naukowych i Technologii

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 16-04-1991 : Komisja ds. Energii, Badan Naukowych i Technologii
  • 26-07-1989 / 10-12-1991 : Delegacja ds. stosunków ze Szwecja, Finlandia, Islandia i Rada Nordycka

Zastępstwo 

  • 26-07-1989 / 10-12-1991 : Komisja ds. Polityki Regionalnej i Planowania Regionalnego