Lorenzo DE VITTO : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 18-11-1990 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek
  • 19-11-1990 / 20-01-1992 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek prezydium
  • 21-01-1992 / 27-04-1994 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 27-04-1994 : Democrazia cristiana (Włochy)

Wiceprzewodniczący 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Socjalnych, Zatrudnienia i Srodowiska Pracy
  • 05-02-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z Kanada
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków z Kanada
  • 01-02-1994 / 27-04-1994 : Delegacja ds. stosunków z Kanada

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Petycji
  • 15-01-1992 / 05-02-1992 : Delegacja ds. stosunków z Kanada
  • 15-01-1992 / 12-03-1993 : Komisja ds. Petycji
  • 15-01-1992 / 27-04-1994 : Komisja ds. Socjalnych, Zatrudnienia i Srodowiska Pracy
  • 17-01-1992 / 27-04-1994 : Komisja ds. Transportu i Turystyki

Zastępstwo 

  • 26-07-1989 / 19-01-1990 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Energii, Badan Naukowych i Technologii
  • 15-01-1992 / 17-03-1992 : Delegacja ds. stosunków z Chinska Republika Ludowa
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku
  • 15-01-1992 / 27-04-1994 : Komisja ds. Polityki Regionalnej, Planowania Regionalnego i Stosunków z Wladzami Regionalnymi i Lokalnymi
  • 04-05-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z Chinska Republika Ludowa
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków z Chinska Republika Ludowa
  • 26-05-1993 / 31-01-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej WE ds. Europejskiego Obszaru Gospodarczego
  • 01-02-1994 / 27-04-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej ds. Europejskiego Obszaru Gospodarczego
  • 01-02-1994 / 27-04-1994 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku
  • 01-02-1994 / 27-04-1994 : Delegacja ds. stosunków z Chinska Republika Ludowa