Gianni BAGET BOZZO : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Grupa Socjalistów - Członek
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partito socialista italiano (Włochy)

Wiceprzewodniczący 

  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Podkomisja ds. Bezpieczenstwa i Rozbrojenia

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Kwestii Politycznych
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegacja ds. stosunków z Japonia
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Mashreq
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z Japonia
  • 11-02-1992 / 13-03-1992 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej (AKP-EWG)
  • 11-02-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Zagranicznych i Bezpieczenstwa
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków z Japonia
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja ds. stosunków z Japonia

Zastępstwo 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : Komisja ds. Zagranicznych i Bezpieczenstwa
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków Masowego Przekazu
  • 11-02-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi