Tullio Eugenio REGGE : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 11-01-1993 : Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej - Członek
  • 12-01-1993 / 20-04-1993 : Grupa Socjalistów - Członek
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 31-12-1990 : Partito comunista italiano (Włochy)
  • 01-01-1991 / 18-07-1994 : Partito democratico della sinistra (Włochy)

Wiceprzewodniczący 

  • 29-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z Finlandia
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej WE-Finlandia
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Finlandia

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 10-06-1990 : Delegacja ds. stosunków z panstwami rejonu Zatoki Perskiej i Rada Wspólpracy Zatoki Perskiej
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Energii, Badan Naukowych i Technologii
  • 11-06-1990 / 14-01-1992 : Delegacja ds. stosunków z Polska
  • 15-01-1992 / 28-01-1992 : Delegacja ds. stosunków z Finlandia
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Energii, Badan Naukowych i Technologii

Zastępstwo 

  • 17-03-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku