Mario Giovanni Guerriero RUFFINI : Trzecia kadencja Parlamentu 

Członek 

  • 25-07-1989 / 15-09-1990 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Członek 

  • 25-07-1989 / 15-09-1990 : Democrazia cristiana (Włochy)

Wiceprzewodniczący 

  • 26-07-1989 / 15-09-1990 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Mashreq

Członek 

  • 26-07-1989 / 15-09-1990 : Komisja ds. Energii, Badan Naukowych i Technologii
  • 15-09-1989 / 15-09-1990 : Komisja ds. Polityki Regionalnej i Planowania Regionalnego