Giuseppe MOTTOLA : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 11-11-1998 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 11-11-1998 / 19-07-1999 : Partito popolare italiano (Włochy)

Deputowani 

  • 20-11-1998 / 19-07-1999 : Komisja ds. Instytucjonalnych

Zastępstwo 

  • 18-11-1998 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 18-11-1998 / 19-07-1999 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi