Giovanni GORIA : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 25-02-1991 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek prezydium
  • 26-02-1991 / 13-04-1991 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 13-04-1991 : Democrazia cristiana (Włochy)

Przewodniczący 

  • 26-07-1989 / 17-02-1991 : Komisja ds. Kwestii Politycznych

Deputowani 

  • 18-02-1991 / 13-04-1991 : Komisja ds. Kwestii Politycznych

Zastępstwo 

  • 26-07-1989 / 13-04-1991 : Komisja ds. Instytucjonalnych