Alexander LANGER : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 03-07-1995 : Grupa Zielonych w Parlamencie Europejskim - Przewodniczący

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 03-07-1995 : Federazione dei Verdi (Włochy)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 03-07-1995 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 21-07-1994 / 03-07-1995 : Podkomisja ds. Bezpieczenstwa i Rozbrojenia
  • 17-11-1994 / 03-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Europa Poludniowo-Wschodnia

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 03-07-1995 : Komisja ds. Transportu i Turystyki
  • 21-07-1994 / 03-07-1995 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów
  • 21-07-1994 / 03-07-1995 : Komisja ds. Petycji
  • 10-08-1994 / 03-07-1995 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków masowego przekazu