Joseph CUSCHIERI : Siódma kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-12-2011 / 30-06-2014 : Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim - Członek

Partie krajowe 

  • 01-12-2011 / 30-06-2014 : Partit Laburista (Malta)

Deputowani 

  • 14-12-2011 / 18-01-2012 : Komisja Transportu i Turystyki
  • 14-12-2011 / 30-06-2014 : Delegacja do spraw stosunków z państwami Półwyspu Arabskiego
  • 19-01-2012 / 30-06-2014 : Komisja Transportu i Turystyki

Zastępstwo 

  • 19-01-2012 / 30-06-2014 : Komisja Rozwoju Regionalnego
  • 31-01-2012 / 30-06-2014 : Delegacja do spraw stosunków z Republiką Południowej Afryki

all-activities 

Wkład do debat parlamentarnych 
Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 194art. 162 ust. 11 Regulaminu

Opinia(-e) jako sprawozdawca 
Komisje mogą sporządzać opinie w sprawie sprawozdania komisji przedmiotowo właściwej, które dotyczą elementów wchodzących w zakres odpowiedzialności danej komisji. Sprawozdawcy sporządzający takie opinie odpowiadają również za opracowanie poprawek kompromisowych oraz za negocjacje z kontrsprawozdawcami. Artykuł 53 i 54, załącznik V

OPINIA w sprawie wniosku dotyczącego dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady zmieniającej dyrektywę 2011/92/UE w sprawie oceny skutków wywieranych przez niektóre przedsięwzięcia publiczne i prywatne na środowisko naturalne  
- TRAN_AD(2013)510526 -  
-
TRAN 

Pytanie(-a) parlamentarne 
Pytanie wymagające odpowiedzi ustnej i debaty może złożyć komisja, grupa polityczna lub grupa posłów w liczbie co najmniej 5 % całkowitej liczby posłów do Parlamentu. Adresatami są inne instytucje UE. Konferencja Przewodniczących decyduje o tym, czy i w jakiej kolejności pytania zostaną ujęte w końcowym projekcie porządku dziennego posiedzenia plenarnego. (art. 128 Regulaminu)

Oświadczenia 

Oświadczenie majątkowe