Gino TREMATERRA : Siódma kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-12-2011 / 30-06-2014 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 01-12-2011 / 30-06-2014 : Unione dei Democratici cristiani e dei Democratici di Centro (Włochy)

Wiceprzewodniczący 

  • 24-01-2012 / 30-06-2014 : Komisja Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów

Deputowani 

  • 14-12-2011 / 14-02-2012 : Delegacja do spraw stosunków z Indiami
  • 15-12-2011 / 18-01-2012 : Komisja Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów
  • 19-01-2012 / 23-01-2012 : Komisja Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów
  • 15-02-2012 / 30-06-2014 : Delegacja do spraw stosunków z Palestyńską Radą Legislacyjną

Zastępstwo 

  • 14-12-2011 / 18-01-2012 : Komisja Przemysłu, Badań Naukowych i Energii
  • 14-12-2011 / 18-01-2012 : Delegacja do spraw stosunków z państwami Półwyspu Arabskiego
  • 19-01-2012 / 23-05-2012 : Komisja Przemysłu, Badań Naukowych i Energii
  • 19-01-2012 / 30-06-2014 : Delegacja do wspólnej komisji parlamentarnej UE-Chile
  • 24-05-2012 / 30-06-2014 : Komisja Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych

all-activities 

Wkład do debat parlamentarnych 
Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 194art. 162 ust. 11 Regulaminu

Pytanie(-a) parlamentarne 
Pytanie wymagające odpowiedzi ustnej i debaty może złożyć komisja, grupa polityczna lub grupa posłów w liczbie co najmniej 5 % całkowitej liczby posłów do Parlamentu. Adresatami są inne instytucje UE. Konferencja Przewodniczących decyduje o tym, czy i w jakiej kolejności pytania zostaną ujęte w końcowym projekcie porządku dziennego posiedzenia plenarnego. (art. 128 Regulaminu)

Oświadczenia 

Oświadczenie majątkowe