Kirsten M. JENSEN : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 08-02-1995 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Wiceprzewodnicząca
  • 09-02-1995 / 03-02-1997 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Wiceprzewodnicząca
  • 04-02-1997 / 19-07-1999 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Wiceprzewodnicząca

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Socialdemokratiet (Dania)

Wiceprzewodnicząca 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Azji Srodkowej i Mongolii
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Azji Srodkowej i Mongolii
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Kazachstanem, Kirgistanem, Uzbekistanem, Tadzykistanem, Turkmenistanem i Mongolia
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z Kazachstanem, Kirgistanem, Uzbekistanem, Tadzykistanem, Turkmenistanem i Mongolia
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z Kazachstanem, Kirgistanem, Uzbekistanem, Tadzykistanem, Turkmenistanem i Mongolia

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 23-07-1996 / 20-02-1997 : Tymczasowa komisja ds. Dochodzenia w Sprawie BSE (gabczastego zwyrodnienia mózgu)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja Budzetowa
  • 24-04-1997 / 19-11-1997 : Tymczasowa komisja majaca za zadanie monitorowanie dzialan podejmowanych na podstawie zalecen dotyczacych BSE (gabczastego zwyrodnienia mózgu)