Marie-Christine AULAS : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 10-12-1991 : Grupa Zielonych w Parlamencie Europejskim - Członkini

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 10-12-1991 : Les Verts-Europe-Ecologie (Francja)

Wiceprzewodnicząca 

  • 26-07-1989 / 10-12-1991 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy

Deputowani 

  • 15-09-1989 / 12-09-1990 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz EWG (AKP-EWG)
  • 13-09-1990 / 12-09-1991 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz EWG (AKP-EWG)
  • 13-09-1991 / 10-12-1991 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami AKP i EWG (AKP-EWG)

Zastępstwo 

  • 26-07-1989 / 10-12-1991 : Komisja ds. Kwestii Politycznych