José MENDES BOTA : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 08-06-1998 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 08-06-1998 / 19-07-1999 : Partido Social Democrata (Portugalia)

Deputowani 

  • 01-07-1998 / 19-07-1999 : Komisja ds. Swobód Obywatelskich i Spraw Wewnetrznych
  • 01-07-1998 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Estonia

Zastępstwo 

  • 26-06-1998 / 19-07-1999 : Komisja ds. Transportu i Turystyki
  • 26-06-1998 / 19-07-1999 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy