Marcelino OREJA : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 18-11-1990 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Wiceprzewodniczący
  • 19-11-1990 / 28-06-1993 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 28-06-1993 : Partido Popular (Hiszpania)

Przewodniczący 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 15-01-1992 / 28-06-1993 : Komisja ds. Instytucjonalnych

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 24-10-1991 : Delegacja ds. stosunków z Wegrami
  • 15-01-1992 / 10-02-1992 : Komisja ds. Zagranicznych i Bezpieczenstwa
  • 15-01-1992 / 29-10-1992 : Delegacja ds. stosunków ze Szwecja
  • 11-02-1992 / 13-12-1992 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy

Zastępstwo 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Kwestii Politycznych
  • 15-01-1992 / 04-02-1992 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej