Antoine WAECHTER : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 19-12-1991 : Grupa Zielonych w Parlamencie Europejskim - Członek

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 19-12-1991 : Les Verts-Europe-Ecologie (Francja)

Przewodniczący 

  • 26-07-1989 / 19-12-1991 : Komisja ds. Polityki Regionalnej i Planowania Regionalnego

Zastępstwo 

  • 26-07-1989 / 15-02-1990 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 16-02-1990 / 19-12-1991 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi