Adrien G.H. ZELLER : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 20-01-1992 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek prezydium
  • 21-01-1992 / 05-04-1992 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 05-04-1992 : Centre des démocrates sociaux (Francja)

Wiceprzewodniczący 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Socjalnych, Zatrudnienia i Srodowiska Pracy
  • 15-01-1992 / 05-04-1992 : Komisja ds. Socjalnych, Zatrudnienia i Srodowiska Pracy
  • 15-01-1992 / 05-04-1992 : Delegacja ds. stosunków z Estonia, Lotwa i Litwa

Zastępstwo 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 15-01-1992 / 05-04-1992 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 15-01-1992 / 05-04-1992 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej WE-Turcja
  • 15-01-1992 / 05-04-1992 : Delegacja ds. stosunków z republikami ze Wspólnoty Niepodleglych Panstw (WNP)